امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
16:09
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

پرداخت هزینه ثبت و چاپ مقالات بین‌المللی و ISI

با ما به سادگی جهانی شوید

همزمان با رشد سریع علم در جهان، امروزه برای دستیابی به جایگاهی ممتاز در عرصه‌های علمی نیاز است تا بخش مهمی از توان علمی خود را در مقالات بین‌المللی و ISI منعکس کنید. کاری که انجام آن از نظر علمی مستلزم دانش بسیار بالا و شناخت دقیقی نسبت به یک حیطه خاص علمی است، اگر در همراهی و همگامی با یک رابط مالی قوی انجام نشود، می‌تواند به یک سختی دوچندان یا شاید حتی شکست مواجه شوید. هیچکس نمی‌تواند منکر سختی امر نگارش و تحریر مقالات بین‌المللی و ISI شود اما در شرایط فعلی با وجود تحریم‌های پولی و چالش‌های ایجاد شده در مسیر دسترسی ایرانیان به سیستم بانکداری جهانی، شما در عمل به طور مستقیم قادر به پرداخت هزینه ثبت و چاپ مقالات بین‌المللی و ISI نیستید. راه‌حل چیست؟ آرام‌پرداخت برای این مشکل نیز چاره ای اندیشیده است.

ثبت مقالات بین المللی
خواسته اصلی ما حذف چالش‌های پیش روی شما در این کار است

پرداخت هزینه ثبت و چاپ مقالات بین‌المللی و ISI با آرام‌پرداخت

معمولاً ژورنال‌های علمی معتبر در هر زمینه، ممکن است از شما مبالغ مختلفی را در قبال بررسی مقالات و چاپ آن‌ها دریافت کنند. این برای افرادی که مقیم خارج هستند، کاری روتین و ساده است. اما برای ایرانیان با وجود تحریم‌های پولی و عدم دسترسی آن‌ها به نظام بانکداری جهانی، یک چالش مهم است. اما آیا این به معنی نگرانی و ناتوانی در پرداخت هزینه ثبت و چاپ مقالات بین‌المللی و ISI است؟ خیر. ما در آرام‌پرداخت بخشی از توان مالی و زیرساخت فنی خود را در قالب خدمتی جدید طرح‌ریزی کرده و در تمام مراحل این مهم در کنار شما هستیم. بدون هیچ دغدغه خاصی، صرفاً تمرکز بر تحریر این دست مقالات را پیگیری کنید.

ثبت سفارش کنید

برای آغاز این پروسه در آرام‌پرداخت ، کافیست تا ابتدا ثبت سفارش کنید. این کار از طرق تعبیه شده ممکن است. پس از این پروسه صحت‌سنجی سفارش شما توسط کارشناسان مجموعه کلید خورده و با اطمینان از مندرجات سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد. در ادامه هماهنگی‌های دقیق در مورد نحوه پرداخت، مسیر پرداخت و پنل پرداخت انجام شده و در موعد مقرر مطابق مندرجات سفارش و خواست شما، پروسه هزینه ثبت و چاپ توسط آرام‌پرداخت انجام خواهد شد.

 هر چند این پایان راه نیست. در ادامه شما می‌تواند از رسیدهای الکترونیک یا سایر اطلاعات مهم پرداخت مطلع شوید. در بسیاری از پروسه‌های ثبت و بررسی چنین مواردی، دسترسی به اطلاعات پرداخت برای انجام ادامه مسیر الزامی است. به طور مثال شما در بخشی از مراحل انجام کار ممکن است تا رسیدهای الکترونیکی و مندرجات پرداخت خود را به مراجع بررسی و مسئولان ثبت و چاپ مقالات ارائه کنید. در این مورد نیز هیچ مشکلی نبوده و مطابق خواسته شما، تمام رسیدها و اطلاعات ارائه خواهند شد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×