امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
09:54
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت و ویزا

آرام‌پرداخت حتی در پرداخت هزینه مهاجرت نیز کنار شماست

تسهیلات ویژه‌ای که آرام‌پرداخت برای خدمت‌رسانی به کاربران و مشتریان این مجموعه در نظر گرفته است، تنها شامل حال افراد مقیم خارج یا ساکن ایران نمی‌شود. لازم نیست پس از مهاجرت به سراغ آرام‌پرداخت بیایید؛ ما در هنگام سپری کردن موانع و چالش‌های مالی پروسه مهاجرت نیز کنار شما هستیم. پرداخت هزینه مهاجرت را به ما بسپارید.

پرداخت هزینه سفارت کارت به کارت با ویزا کارت
ما به جای شما پرداخت می‌کنیم

هزینه مهاجرت شامل چه مواردی می‌شود؟

پروسه مهاجرت به بسیاری از کشورها نیازمند پرداخت هزینه‌های مختلفی در طول خود پروسه است؛ به طور مثال نیاز است تا هزینه مصاحبه، فرم یا سایر خدمات ارائه شده را پرداخت کنید. هر چند هزینه مهاجرت دامنه وسیعی از وجوه و پرداختی ها را شامل خواهد شد، اما با در زیر برخی از آن‌ها را گردآوری کردیم. آنچه که ما ذیل هزینه مهاجرت تعریف می‌کنیم رایج‌ترین انواع هزینه مهاجرت به کشورهای مختلف هستند:

  • هزینه وقت سفارت
  • هزینه معاینات و آزمایشات پزشکی
  • هزینه مصاحبه
  • هزینه بررسی فرم‌های مهاجرتی
  • هزینه پیش‌پرداخت مدارس خارجی
  • هزینه پیش‌پرداخت دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی خارجی

همانطور که گفته شد لیست فوق تنها بخشی است از آنچه که هزینه مهاجرت نام دارد. ممکن است در برخی پروسه‌های دیگر مهاجرتی نیاز باشد تا مبالغ دیگری را پرداخت کنید؛ مجموعه آرام‌پرداخت با دسترسی به زیرساخت‌های مالی متعددی که دارد، تمام این امور را ممکن می‌سازد.

پرداخت هزینه سفارت
پرداخت وجوه با ما دیگر یک چالش نیست

آرام‌پرداخت از چه روش‌هایی برای پرداخت هزینه مهاجرت پشتیبانی می‌کند؟

معمولاً فرآیندهای الکترونیکی مهاجرت از روش‌های خاصی برای پرداخت پول پشتیبانی می‌کنند که شامل موارد زیر می‌شود:

  • مسترکارت: یکی از روش‌های پرداختی در سایت‌های رسمی امور مهاجرت کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، بریتانیا، آلمان یا فرانسه، پرداخت با مسترکارت است. با این وجود که ایرانیان توانایی تملک کارت اعتباری مسترکارت را ندارند، آرام‌پرداخت با دسترسی به مسترکارت، پس از ثبت سفارش از سوی شما امکان پرداخت این دست وجوه را دارد.
  • ویزا: ویزا نیز کاربردی مشابه مسترکارت دارد. مجموعه ما به این نوع از پرداخت نیز دسترسی کامل داشته و می‌تواند به جای شما پرداختی‌های لازم را انجام دهد.
  • وسترن یونیون: برخی مراکز علمی خارجی و سایت‌های رسمی پذیرش پرونده‌های مهاجرت، از حواله وسترن یونیون برای پرداخت مبالغ مورد نیاز پشتیبانی می‌کنند. وسترن یونیون نیز در دایره خدمات آرام‌پرداخت قرار دارد.
  • پی.پال: یکی دیگر از روش‌های پرداخت هزینه مهاجرت در مراجع مختلف خارجی، پی.پال است. غیر از آنکه ما امکان دستیابی به حساب دائم پی.پال را برای پرداخت این دست هزینه‌ها فراهم می‌کنیم، شما می‌توانید پرداخت موردی هم داشته باشید. برای این کار نیز مانند سایر روش‌ها کافیست تا ثبت سفارش فرمائید.
پرداخت هزینه سفارت
با آرام پرداخت به هر نقطه از جهان که دوست دارید مهاجرت کنید

ثبت سفارش از شما، پرداخت وجه با آرام‌پرداخت

برای دسترسی به هرکدام از خدمات فوق، کافیست تا با استفاده از فرم ثبت سفارش، اعلام نیازمندی فرمائید. پس از این کارشناسان مجموعه ضمن اعتبارسنجی مندرجات صورت سفارش با شما تماس گرفته و ضمن پرسش تمام سوالات ضروری، در مورد سایر مراحل پرداخت هماهنگی‌های لازم را به عمل می‌آورند. در مجموع فرآیند ارائه خدمات بیش از یک الی دو روز کاری به درازا نکشیده و به محض انجام پیش‌نیازها، پرداخت مد نظر انجام خواهد شد. در مورد دستیابی به کدهای پیگیری یا سایر اطلاعات الزامی پرداخت که درج آن‌ها در پرونده الزامی است، آرام‌پرداخت شما در ارتباط خواهد بود.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×