امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

پرداخت حق اشتراک مجلات و وب

خرید حق اشتراک مجلات و وب‌سایت‌ها به کمک آرام‌پرداخت

حق اشتراک مجلات
تمام نشریات روز دنیا را در دسترس داشته باشید

ممکن است در یک زمینه خاص علمی، آموزشی، هنری یا سرگرمی مایل به استفاده از منابع خارجی و خرید حق اشتراک مجلات باشید. اما به علت نداشتن مسترکارت، ویزا یا نبود امکان دسترسی به سامانه‌هایی مانند پی.پال این امکان از شما سلب شده است. در این مورد اصلاً جای نگرانی نیست؛ کار را به آرام‌پرداخت بسپارید. اما آرام‌پرداخت چگونه در این مورد همراه شماست؟ برای اطلاع از این موضوع با ما همراه باشید.

اعلام نیاز و ثبت درخواست در آرام‌پرداخت

فرض کنید که پس از جستجو یا با شناخت قبلی نیازمند خریداری حق اشتراک یک مجله خاص هستید یا به عضویت در سایتی خاص جهت بهره‌مندی از تسهیلات نیاز دارید. اکثر افراد پس از تلاش برای ثبت‌نام و مواجهه با فیلدهای پرداخت ویزا و مسترکارت از انجام کار پشیمان شده و حس می‌کنند به در بسته خورده‌اند اما اصلاً اینطور نیست. پس از رسیدن به این مرحله و اطمینان از نیاز به حق اشتراک مجلات یا وب‌سایت، حال نوبت آن است به کارشناسان آرام‌پرداخت مراجعه کنید.

حق اشتراک مجلات
از هیستوری تا کیو و گود فود؛ نشریات بروز جهان را با ما بخوانید

ارتباط از شما، پاسخگویی از ما

پس از ثبت سفارش از پنل‌های تعبیه شده مطابق دستورالعمل اعلام شده یا حتی ارتباط مستقیم با کارشناسان آرام‌پرداخت جهت دریافت مشاوره، اعلام نیاز به حق اشتراک مجلات یا وب‌سایت مد نظر خواهید کرد. پس از این کارشناسان مجموعه فرآیند بررسی و صحت‌سنجی سفارش شما را آغاز می‌کنند. در طول این پروسه دامنه اینترنتی اعلام شده از سوی شما جهت پرداخت را بررسی کرده و از مسائل مختلفی از جمله درستی دامنه، امنیت دامنه، میزان مبلغ مورد نیاز و روش پرداخت اطمینان حاصل می‌کنند تا در صورت اشتباه در اعلام سفارش این مشکلات برطرف شوند.

اعلام هزینه‌های اشتراک مجلات

  • به موازات صحت‌سنجی، هزینه پرداختی نیز محاسبه خواهد شد. هزینه‌ای که کاربران آرام‌پرداخت باید بپردازند شامل خود هزینه پرداختی جهت حق اشتراک مجلات به علاوه کارمزد تعیین شده است. کارمز تعیین شده از سوی آرام‌پرداخت همواره در کمترین سطح ممکن بوده و از سویی دیگر قیمت‌ها بسته به قیمت روز ارز محاسبه می‌شوند. میزان کارمزد و قیمت‌ها بسته به نوع ارز و روش پرداخت متغیر هستند. پس از تأیید مشتری گرامی در مورد هزینه‌ها، دامنه و سایر جوانب، خرید اشتراک مجلات همزمان با پرداخت وجه توسط آرام‌پرداخت انجام شده و شما به منابع مورد نظر خود دست پیدا می‌کنید. تا آخرین مرحله خرید و حصول اطمینان از دسترسی شما به اشتراک مجلات یا عضویت سایت، ما در کنار شما هستیم و در این مورد جای هیچ نگرانی نیست.

حق اشتراک مجلات
با آرام پرداخت مجله دلخواه خود را انتخاب کنید

آرام‌پرداخت کدام نوع از پرداخت‌ها را پشتیبانی می‌کند؟

دقت داشته باشید که وب‌سایت انتخابی شما یا اشتراک مجلات ی که انتخاب می‌کنید عاملی محدود کنند نیست؛ یعنی تفاوتی ندارد که محل پرداخت کجا باشد. کافیست تا بخش پرداخت سایت مذکور از مسترکارت، ویزا یا پی.پال پشتیبانی کند. در این صورت ما جهت پرداخت کنار شما هستیم. هر چند در خارج از سه مورد یاد شده نیز کافیست تا با کارشناسان ما جهت پرداخت مشورت کنید؛ ما در هر حالتی راهی برای انجام پرداخت شما خواهیم یافت و پس از صحت‌سنجی پروسه چه از نظر مالی و چه از نظر امنیتی، امکان بهره‌مندی شما از اشتراک مجلات یا عضویت در سایت را فراهم می‌کنیم.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×