امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:48
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

پرداخت از طریق VISA,MASTER کارت

مسترکارت و ویزا در اختیار ایرانیان؛ آرام‌پرداخت همراه شماست

خدمات مسترکارت و ویزا، شباهت زیادی دارند به آنچه شهروندان ایرانی تحت عنوان انتقال کارت به کارت و خرید اینترنتی می‌شناسند. در خرید و پرداخت با استفاده از مسترکارت نیز انتقال وجه در بستر اینترنت انجام شده و به شکل برخط مبلغ پرداخت شده از حساب شما کسر و به حساب مقصد انتقال می‌یابد. در ادامه بیشتر با این دو سرویس پرداخت آشنا خواهید شد اما نکته حائز اهمیت در این بین، نبود امکان استفاده از مسترکارت و ویزا برای ایرانیان است که به یک چالش مهم برای شهروندان ایرانی بدل شده است. در حالی که برای انجام بسیاری از پرداخت‌های بین‌المللی نیازمند به استفاده از مسترکارت هستید، این قابلیت به کلی در ایران در دسترس نیست. پس با این وجود راه‌حل چیست؟ مجموعه آرام‌پرداخت کنار شماست.

پرداخت از طریق ویزا و مستر کارت
این دو سیستم مالی در سراسر جهان خدمات متنوعی دارند

مسترکارت از کجا می‌آید؟

به همان شکل که سامانه‌های جامع بانکی مانند شتاب در ایران آماده خدمت‌رسانی به مشتریان در زمینه کارت‌های اعتباری هستند، مسترکارت نیز در ابتدا یک ساختار متشکل از 5 بانک موفق آمریکایی یعنی یونایتد کالیفرنیا، مارین میدلند، کروکر، کالیفرنیا و ولز فارگو بود که همه آن‌ها تصمیم گرفتند تا از شبکه مالی مشترکی برای پشتیبانی از کارت‌های اعتباری خود استفاده کنند. در آن زمان این شبکه مسترشارژ نام داشت.

اما به مرور زمان و چندین مرحله توسعه شبکه و عضویت بانک‌های بیشتر و خرید زیرساخت‌های مالی کارت‌های اعتباری شبکه پولی بریتانیا، استرالیا و اروپا توانست در نهایت توانست به بازار مالی بسته کشور چین نیز راه یافته و به یکی از بزرگترین خدمت‌دهندگان کارت‌های اعتباری بدل شود. به همان شکل که شما در کشور ایران با مراجعه به یانک‌های عضو شبکه شتاب امکان دریافت کارت اعتباری فعال در این شبکه را دارید، در حال حاضر نیز هزاران بانک در سطح جهان مسترکارت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. بیش از 25 هزار مؤسسه مالی در این چرخه مالی سهم دارند.

آیا ویزا با مسترکارت تفاوتی دارد؟

بله اساساً ویزا یک رقیب برای مسترکارت محسوب می‌شود هر چند در حد و اندازه مسترکارت نبوده و به اندازه آن پوشش جهانی ندارد. میزان سرمایه و گردش‌های مالی انجام شده در بستر مسترکارت به طرز چشمگیری بیش از ویزا است. هر چند تفاوت این دو برای مشتریان ایرانی چندان محسوس نیست زیرا قرار به تملک هیچ‌یک را نداشته و صرفاٌ پرداخت‌های خود را به صورت غیر مستقیم در بستر آن‌ها انجام می‌دهند. در هر حال بسته به نوع خرید و نیاز شما آرام‌پرداخت آماده همکاری در هر دو شیوه پرداخت است.

پرداخت از طریق ویزا و مستر کارت
با آرام پرداخت به راحتی به ویزا و مستر کارت دسترسی داشته باشید

درخواست از شما؛ پرداخت از ما

کافیست تا پس از ارتباط گرفت با کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت ، نوع نیاز خود به مسترکارت و جزئیات پرداخت را به دقت اعلام کنید. پس از بررسی پنل‌های پرداخت اینترنتی و اطمینان از صحت اطلاعات کافیست تا برابر ریالی مبلغ را از روش‌های تعیین شده به شرکت پرداخت کنید و سپس در کمترین زمان ممکن شاهد پرداخت صورت‌حساب مورد نظر با مسترکارت یا ویزا باشید. موارد متعددی برای خرید یا پرداخت نیازمند مسترکارت هستند مثل حق عضویت در سایت‌ها، خرید نرم‌افزار، پرداخت مخارج تحصیلی و آموزشی یا داد و ستدهای تجاری. در تمام موارد فوق تنها با اعلام دقیق درخواست، بدون هیچ مانعی پرداخت توسط آرام‌پرداخت انجام خواهد شد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×