امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

نقد کردن پی پال

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
نقد کردن پی پال

امروز می خواهیم در این مقاله به نقد کردن پی پال بپردازیم و ویژگی و عملکرد آن ها را بررسی کنیم.پی پال به طور کلی یکی از پرطرفدار ترین ارزهای الکترونیکی می باشد که با کمک یک کیف پول الکترونیکی مبالغ ارزی را حفظ می کند.

پی پال روش سریع و کارآمد در دنیا جهت انتقال پول می باشد که در بسیاری از مواقع برای خرید و فروش کالا یا پرداخت خدمات آنلاین مورد استفاده می باشد ، و نقد کردن پی پال به زبان ساده یعنی نقد کردن پول و نقل و انتقال امن پول به وسیله ایمیل.

نقد کردن پی پال به چه صورت است:

نقد کردن پی پال یعنی اگر شما در خارج از کشور فعالیت دارید و تمایل دارید درآمد ارزی خود را در سریعترین زمان نقد کنید بدون نیاز به ضمانت نامه می توانید با یک اکانت پی پال، موجودی حساب خود را به شرکت پی پال انتقال دهید؛ و وجه ریالی دریافت کنید.
پی پال برای نقد کردن و خدمات کاری خود به کاربران اجازه می‌دهد، ابتدا به ساده ترین حالت ممکن و در زمانی کوتاه و با استفاده از یک ایمیل آدرسی، برای خود یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد کنند و در مرحله بعد برای فعال سازی امکانات حواله ی پی پال، از شما می خواهد تا کارت اعتباری یا نقدی یا با اتصال آن به یک حساب بانکی نسبت به وریفای کردن اکانت خود اقدام کنید؛ که پس از آن می توانید موجودی ارزی کارت اعتباری و نقدی خود را به پی پال یا مبالغ ارزی موجود در حساب بانکی خود (در یک کشور خارجی ) انتقال داده، یا مستقیماً موجودی حساب یا کارت را به یک اکانت پی پال دیگر منتقل و خرید کنید .

انتقال پول از طریق پی پال:

پی پال یک سرویس مالی برای انتقال وجه به صورت الکترونیکی و خرید به صورت آنلاین است و به جای شیوه های انتقال وجه به صورت چک و حواله جایگزین خوب و مناسبی است که با نقد کردن و حواله های پی پال امکان پذیر می باشد. که به کاربران این امکان را می دهد که حساب های الکترونیکی و مجازی برای خود ساخته و از این طریق سریع و آسان به نقل و انتقال پول و خرید و فروش به صورت اینترنتی بپردازند .

چگونه نقد کردن پی پال صورت می گیرد:

با توجه به عدم رابطه رسمی پی پال به خاطر مسائل تحریم، امکان نقد کردن پی پال وجود ندارد . ولی با توجه به گستردگی پی پال خریداران زیادی را برای موجودی پی پال می توان یافت و قیمت خرید تقریبی در حال حاضر حدود ۵ تا ۱۰ درصد زیر قیمت دلار آزاد می باشد، که با دریافت ایمیل پی پال مبنی بر واریز پول به حساب پی پال شما، آن را برای شرکت مورد نظرforward می‌کند که شرایط خرید و….. را برایتان ارسال خواهند کرد.
مدت زمان تسویه کردن ارز پی پال و حواله و نقد کردن از طریق پی پال بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت می باشد، که ممکن است برای هر نقد کردن پی پال و حواله ی آن متفاوت باشد که به راحتی درآمد ارزی شما به ریال تبدیل شده و به حساب بانکی شما در ایران منتقل خواهد شد ؛ اما با توجه به این که پی پال به کشورهای تحریم شده سرویس ارائه نمی دهد ایجاد حساب پی پال در ایران امکان پذیرنیست و این اکانت ها از طریق خارج از ایران تشکیل می شود و پی پال اکانتی است که هویت فیزیکی ندارد مانند اکانت یاهو.

شما برای نقد کردن و حواله های پی پال نیاز به ایجاد اکانت دارید ؛که این اکانت پی پال را می خرید و این اکانت ها مناسب افرادی است که دارای درآمد از طریق شرکت یا موسسات خارجی هستند و برای دریافت درآمدشان از آن استفاده می کنند. یا کسانی که قصد فروش محصول روی وب سایتشان را دارند و کسانی که قصد پرداخت از طریق پی پال مد نظرشان است.

مانند:کتاب یا جزوات دانشگاهی خریداری شده که مستلزم پرداخت هزینه آن از طریق پی پال می باشد.

نقد کردن پی پال از نظر انتقالات ارزی :

شرکت پی پال دارای تجربی سال های زیادی می باشد که باعث شده مشتریان زیادی را در طی این سال ها به دست بیاورد و همچنین پی پال جز شرکت هایی می باشد که مانند شرکت Western Union و یا شرکت مانی گرام (moneygram) امنیت خود را تضمین می کند.

حواله ارزی به کمک شرکت پی پال در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد و این یکی از ویژگی‌ های مثبت حواله کردن به وسیله شرکت‌ های حواله جاتی می باشد. شرکت پی پال یک حساب الکترونیکی دارد که می‌ توانید با مراجعه کردن به صرافی های معتبر مثل صرافی آرام پرداختی حساب الکترونیکی را باز و افتتاح کنید.

برای پر کردن اطلاعات جهت باز کردن این حساب تنها نیازمند به اطلاعات شخصی فرد دارنده حساب می باشد. اما در هنگام نقل و انتقال نرخ ارز حتماً باید اطلاعات فرد گیرنده را همراه اطلاعات شخص دارنده حساب و یک شخص فرستنده را داشته باشیم.

انواع تراکنش ها در پی پال به صورت های زیر است:

۱ )خرید از طریق درگاه پی پال.
۲ )ارسال پول و حواله پول به حسابهای دیگری در پی پال .
۳) انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و برعکس.
۴)انتقال پول و حواله پی پال از طریق کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال.
۵ )ریفاند کل مبلغ یا بخشی از آن در یک تراکنش.

مقایسه شرکت پی پال با دیگر شرکت ها:

پی پال در مقایسه با دیگر شرکت‌ ها دارای تجربه کمتری می باشد اما به همان اندازه دارای مشتریان فعال می باشد.

باز کردن حساب در شرکت پی پال نسبت به دیگر شرکت آسان تر بوده ولی هم چنان شما برای باز کردن این حساب نیازمند به کمک و مشاوره های صرافی ها هستید.
شرکت پی پال از نظر ویژگی ها یکسان که با دیگر شرکت‌ ها دارد می توان به حواله تمامی ارز سراسر کشور اشاره کرد.

یعنی شما می توانید از طریق شرکت‌ های حواله دولتی و هم چنین شرکت پی پال انواع ارز ها و واحد های پولی را به کشور هایی مثل چین و یا آمریکا سوئد و اروپا حواله کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی حواله به آمریکا و یا کشور هایی مثل حواله به چین هم چنین حواله به اروپا و یک کشور هایی مثل حواله به سوئد به سایت صرافی آرام پرداخت مراجعه کنید‌.

درباره صرافی آرام پرداخت:

شما با مراجعه به صرافی آرام پرداخت قادر به باز کردن حساب الکترونیکی جهت انتقالات و حوالجات ارزی وسترن یونیون به سراسر کشور از طریق شرکت‌ های حمل و نقل می باشید و می توانید درباره اطلاعات بیشتر درباره ی دیگر حواله ها مثل حواله tt و یا نقد کردن حواله مانی گرام با ما در ارتباط باشید‌ و یا به لینک های مربوطه مراجعه کنید.

 

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

%6

دریافت حداقل سود خدمات

درباره آرام پرداخت

بیش از ۲۰ سرویس و ابزار مختلف در اختیار شما خواهد بود تا با دور زدن تحریم ها، ‌کسب و کار خود را بین المللی کنید و ارز آوری کنید. وب سایت آرام پرداخت تمامی خدمات ویزا کارت و مستر کارت، گیفت کارت، خدمات پی پال، وسترن یونیون، کلیه ی پرداخت های بین المللی، تعیین وقت سفارت و دیگر خدمات بین المللی را ارائه میدهد.

معاملات امروز تهران

امروز: 
آرام پرداخت
10/21/2021
10:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/15500/تومان
یورو/18500/تومان
دلار کانادا/12500/تومان
یوان چین/2500/تومان
لیر ترکیه/250/تومان
درام ارمنستان/1800/تومان
بات تایلند/540/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 7600000 / تومان
طرح قدیم / 7400000 / تومان
نیم سکه / 3800000 / تومان
ربع سکه/ 2000000 / تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 1,685.18
مثقال طلا / 30,680,000
طلا 18 / 7,088,000
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 39.92
بورس/ 1,068,860.7
money-rolled
6 %
دریافت حداقل سود خدمات
جدید ترین اخبار را دریافت کنید

در خبرنامه ما عضو شوید

ارسال جدیدترین راه کارهای به روز و پر سرعت بین المللی جهت انجام خدمات ارزی

×