امروز: 
آرام پرداخت
2021-12-02
09:58
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

قیمت دلار وسترن یونیون

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
قیمت دلار وسترن یونیون نرخ حواله دلار به آمریکا

قیمت دلار وسترن یونیون تفاوت زیادی با دیگر شرکت ها مثل مانی گرام ندارد. دلار به طور کلی به دلیل وجود تحریم هایی که ایران دارم می باشد دارای قیمت یکسانی نیست و از نظر تبادلات نقدی دلار جزء ارز های ممنوع می باشد.

اما شرکت وسترن یونیون دارای امکانات بسیار زیادی برای مشتریان داخل ایرانی باشد ایرانیان زیادی می توانند به کمک این امکانات تبادلات ارزی و انتقالات متنوعی را انجام دهند.

حواله به چین و یا دیگر کشورها مثل حواله به سوئد کشورهایی است که می توان سوئیفت انتقالات مالی را انجام داد. صرافی ارام پرداخت همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین و مطمئن ترین روش ها برای انتقال پول به شما اطمینان شما را به دست بیاورد.

 

قیمت دلار وسترن یونیون و دیگر ارز ها:

قیمت دلار وسترن یونیون و قیمت کارمزدی که شرکت بابت حواله کردن ارز از شما می‌ گیرد مقدار ناچیزی است و می‌ توان گفت که این قیمت با توجه به تحریم هایی که ایران را را گرفته مقدار استانداردی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کارمزد و قیمت حواله های نقدی دیگر ر می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

صرافی آرام پرداختن تنها از طریق شرکت وسترن یونیون حواله پول را انجام می دهد بلکه از طریق شرکت‌ های معتبر دیگری مثل حواله مانی گرام و یا پی پال روش های زیادی را برای انتقال پول دد اختیار شما قرار می دهد.
به‌ طورکلی حواله ارزی کار بسیار مشکلی نیست و می توانید با کمک شرکت های حواله جاتی این کار را ساده تر انجام دهید.

ویژگی های شرکت وسترن یونیون:

وسترن یونیون یک موسسه آمریکایی است که خدمات انتقال پول و حوالجات فرد یا افرادی را در تمام نقاط دنیا به جز کشورهایی که تحریم هستند بدون نیاز به حساب بانکی و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می‌کند ؛ و جزء برترین و سریعترین موسسات انتقال وجه می باشد .وسترن یونیون حدود ۵۰۰ هزار شعبه دارد و در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا جزء بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در جهان می باشد.

این شرکت به دلیل امنیت بالایی که دارد بسیار محبوب و قابل اطمینان است و مشتریان زیادی برای حواله کردن راه های دور مثل حواله به آمریکا و یا دیگر ر نقاط کشور مثل حواله به اروپا به این شرکت مراجعه می‌کنند‌.

نیاز این شرکت به دلیل داشتن کد امنیتی است که به شخص فرستنده می دهند.
این کد به طوری عمل می‌کند که شخص فرستنده باید این کد را به دست شخص گیرنده برسانند و باید اطمینان داشته باشد که این کد به دست شخص دیگری نرسد.

شخص گیرنده موقع تحویل گرفتن حواله خود حتماً باید این کد را داشته باشد. همچنین مشخصات ملی که شخص فرستنده درباره شخص گیرنده داده است است باید مطابقت داشته باشند.

حوالجات ارزی وسترن یونیون یعنی چه؟

با توجه به تحریم وسترن یونیون در ایران همیشه مشکل نقل و انتقال و دریافت و پرداخت حواله ها برای ایرانیان وجود دارد. یکی از پلان های خاص ما پانی پی ،برای دریافت حواله وسترن یونیون است که ایرانیان داخل کشور می توانندمشخصات رابه ارسال کننده ی حواله بفرستند و بعد از عملیات انتقال حواله، رسید حاوی MTCN برای ما ارسال خواهد شد؛ و تبدیل پول شما بعد از دریافت حواله خواهد بود که به حساب شما در ایران تسویه خواهد شد.
در دریافت حواله وسترن یونیون پانی پی می تواند به شما کمک کند و با ارائه مشخصات هویتی در کشور ترکیه، حواله را دریافت ودر ایران برای شما تسویه می‌کند.

قیمت دلار وسترن یونیون با توجه به مبلغ حواله متغیر است ،اما این کارمزد بین ۳۰ تا ۱۰۰ واحد ارزی با توجه به نوع ارزش دلار و یورو می باشد. که به رقم حواله میزان کارمزد کسر می گردد و بقیه آن به نرخ لحظه ای به حساب بانک ایران تسویه خواهد شد.
قیمت دلار وسترن یونیون به صورت روزانه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۱۷ در سایت آپدیت شده ومی توانید قیمت های خرید را به صورت دلار و یورو مشاهده کنید.

قیمت دلار وسترن یونیون چیست؟

وسترن یونیون سیستمی شرکتی با پرداخت ارزی است که طی سال‌های گذشته با توجه به عملکرد خویش بهترین سرویس انتقال پول به خارج از کشور را دارد. شرکت وسترن یونیون توسط کرنل تاسیس شده که خدمات سرویس انتقال سریع پول را در راس کارهای خود قرار داده ، و یکی از بهترین و مبتکر ترین در این عرصه می باشد.

وسترن یونیون روشی برای انتقال پول از شخصی به شخص دیگر است که هزینه های انتقال را به عهده مشتری گذاشته، که با توجه به این نکته که این هزینه اغلب گران است ؛با این وجود برای افرادی که نیاز به انتقال سریع و فوری پول دارند مناسب و مفید است.
در کشور ما ایران وسترن یونیون هیچ فعالیت رسمی ندارد و آن دسته از افرادی که باید پرداخت وسترن یونیون داشته باشند؛ از طریق واسطه در کشوری دیگر اقدام به ارسال مبلغ خواهند کرد .

دریافت و پرداخت از طریق وسترن یونیون چگونه است:

پرداخت از طریق وسترن یونیون به این صورت است که ابتدا باید میزان ارز و کشور مقصد و نام پاسپورت دریافت کننده ی وجه را مشخص نمایید ، سپس با مراجعه به سایت و ثبت سفارش خود حواله ی شما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود و رسید در اختیار شما قرار می گیرد ؛ سپس شخص مورد نظر با در اختیار داشتن اطلاعات حواله که کد ده رقمی است به هر شعبه از وسترن یونیون در هر کشوری مراجعه کند، می تواند وجه خود را دریافت نماید.

انتقال پول به صورت فوری می توانید وارد شعبه می شوید نام و مکان شخصی راکه موردنظر برای ارسال و انتقال پول می باشد ، نوشته و انتخاب می کنید؛ وسترن یونیون، هزینه های ارسال را به شما اعلام خواهد کرد ؛ که این هزینه می تواند ۱۰% مبلغ ارسالی باشد که هرچه مبلغ ارسال بیشتر باشد هزینه بالاتر خواهد رفت؛ در ادامه کار و فعالیت ،اپراتور یک شماره کنترل در اختیار شما قرار خواهد داد که شما باید این شماره را به شخصی که دریافت کننده پول است بدهید.

دریافت ارزی وسترن یونیون چگونه است؟

دریافت پول از طریق وسترن یونیون به این صورت است که ، شخصی با این شماره یعنی کد ده رقمی و کارت شناسایی خود برای دریافت پول می توانداز طریق وسترن یونیون اقدام کند. که تمام این مراحل ممکن است طی چند دقیقه اتفاق بیفتد و کارمزد در این نقل و انتقال بین المللی وسترن یونیون نسبت به انتقال داخلی کمتر است زیرا در تبدیل ارز نیز سود می گیرد.

روش ارسال حواله جات وسترن یونیون به شرح زیر است:

۱_ اطمینان از وجود سرویس وسترن یونیون در کشور یا شهری که مورد نظر می‌باشد.
۲_دادن اطلاعات گیرنده حواله و پر کردن فرم های مربوط به آن.
۳_پرداخت هزینه حواله با توجه به قیمت دلار وسترن یونیون.
۴_ مراجعه فرد گیرنده با پاسپورت خود به یکی از شعبات وسترن یونیون و دریافت وجه نقد.

صرافی ما:

شما با مراجعه به صرافی آرام پرداخت قادر به انجام حواله های متفاوت از جمله حواله tt و نقد کردن پی پال و دیگر امکانات هستید. صرافی مانی گرام آرام پرداخت یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین صرافی های ایران است که با تلاش های فراوان توانسته خود را به مشتریان زیادی ثابت کند.

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

%6

دریافت حداقل سود خدمات

درباره آرام پرداخت

بیش از ۲۰ سرویس و ابزار مختلف در اختیار شما خواهد بود تا با دور زدن تحریم ها، ‌کسب و کار خود را بین المللی کنید و ارز آوری کنید. وب سایت آرام پرداخت تمامی خدمات ویزا کارت و مستر کارت، گیفت کارت، خدمات پی پال، وسترن یونیون، کلیه ی پرداخت های بین المللی، تعیین وقت سفارت و دیگر خدمات بین المللی را ارائه میدهد.

معاملات امروز تهران

امروز: 
آرام پرداخت
12/02/2021
09:58
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/15500/تومان
یورو/18500/تومان
دلار کانادا/12500/تومان
یوان چین/2500/تومان
لیر ترکیه/250/تومان
درام ارمنستان/1800/تومان
بات تایلند/540/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 7600000 / تومان
طرح قدیم / 7400000 / تومان
نیم سکه / 3800000 / تومان
ربع سکه/ 2000000 / تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 1,685.18
مثقال طلا / 30,680,000
طلا 18 / 7,088,000
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 39.92
بورس/ 1,068,860.7
money-rolled
6 %
دریافت حداقل سود خدمات
جدید ترین اخبار را دریافت کنید

در خبرنامه ما عضو شوید

ارسال جدیدترین راه کارهای به روز و پر سرعت بین المللی جهت انجام خدمات ارزی

×