امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:20
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

شرایط و قوانین

*مسئولیت هر گونه اشتباه درپرکردن فرم های ارسال حواله که منجر به واریز پول به حساب غیر، برگشت پول از طریق بانک، تاخیر در پرداخت.شود صرفا به عهده درخواست کننده حواله می باشد و در صورتی که هرگونه اشتباهی از طرف ارسال کننده وجه پس از رویت فیش ارسالی رخ داده باشد کلیه مسولیت ها بر عهده ارسال کننده می باشد .

*در صورت مسدود شدن وجوه ارسالی در هر یک از بانکهای گیرنده در صورتیکه حساب گیرنده جزء حسابهای تحریمی باشد هیچ گونه مسئولیتی به عهده ارسال کننده نمیباشد.

*پس از ارسال حواله وسترن یونیون توسط این شرکت، در صورتی که گیرنده حواله بنا به مشکلات حقوقی و یا قوانین داخلی کشور گیرنده موفق به .دریافت وجه نشود هیچ گونه مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.

*ارسال حواله به مقاصد کشورهای تحریمی (از جمله رژیم صهیونیستی) مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، امکان پذیر نمی باشد.

*در صورتی که حساب گیرنده حواله در لیست حساب های تحریم شده ایالت متحده و اتحادیه اروپا و سایر قرار داشته باشد در صورت هرگونه بروز مشکل کلیه مسولیت ها بر عهده در خواست کننده می باشد .

*مبنای محاسبه حواله از زمان در خواست انتقال پس از تایید واریز وجه ریالی آن به حساب ارسال کننده می باشد.

ارسال کننده تنها در صورت دریافت مبلغ کامل حواله، نسبت به ارسال آن اقدام میکند.

* در صورت کسر کارمزد توسط بانک واسطه یا مقصد، مسولیتی متوجه ارسال کننده نمی باشد.

*در صورت بروز هر گونه سو تفاهم، ملاک قضاوت اصل فیش پرداختی به حساب ریالی ارسال کننده فرمهای پر شده و فیش پرداختی ارسال کننده به حساب گیرنده می باشد.

*کلیه اطلاعات مشتری چه در مبدا و چه در مقصد بصورت محرمانه می باشند.

*کلیه وجوه واریزی از طریق واریز نقدی از داخل بانک و یا استفاده از دستگاه کارت خوان در محل شرکت قابل قبول میباشد . و در صورتیکه مبلغی از طریق اینترنت بانک به هر یک از حسابهای معرفی شده واریز گرددنزد این شرکت تا زمان مراجعه حضوری شخص درخواست کننده و صاحب حساب به همراه اصل مدرک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه ) مسدود میماند , و پس از گذشت ۳۰ روز از طریق مراجع زیربط به حساب واریز کننده وجه ریال عودت داده میشود.

تبصره ۱ :

مشتریان محترم میتوانند تا سقف مبلغ بیست میلیون ریال با هماهنگی مسولین امور مشتریان از طریق خود پرداز و یا اینترنت بانک پرداخت نمایند.

تبصره ۲ :

ارسال تصویر فیش واریزی ( اینترنت بانک , خودپرداز,کارت خوان, فیش نقدی,ساتنا و پایا و غیره) از طریقی پست الکترونیک و یا فاکس به پیوست کارت ملی الزامی میباشد.

تبصره ۳:

در نگهداری فیش بانکی خود دقت کافی بعمل آورید چرا که مبنای اختصاص مبلغ واریزی به فرد دریافت کننده حواله ، شماره ۶ رقمی فیش پرداختی، رقم پرداختی و نام بانک می باشد.

*تعطیلی های این شرکت مطابق با تعطیلات رسمی ایران می باشد.

*چنانچه حواله به هر دلیل توسط بانک مقصد برگشت بخورد، ملاک تسویه ریالی با مشتری، صرفا مقدار درهم و یا رینگیت وارده بر مبنای نرخ خرید می باشد. بدیهی است ریال پرداخت شده مشتری به این شرکت مبنای محاسبه نمی باشد.

تبصره ۱ :

کارمزد پرداخت شده به بانک و این شرکت در صورت برگشت حواله به در خواست کننده مسترد نمیگردد.وکارمزد خدمات ارائه شده میباشد.

تبصره ۲:

در صورتیکه در خواست کننده از ارسال حواله منصرف گردد ارز مذکور توسط ارسال کننده خریداری شده و ریال آن به حساب واریز کننده عودت داده می شود .

نکات امنیتی:

*تکمیل فرم الکترونیکی ارسال حواله الزامی میباشد.

*چنانچه فرد گیرنده حواله دارای شماره حساب نمی باشد می توانید از حواله, بنام فرد استفاده کنید. از معرفی شخص ثالث جهت دریافت مبلغ خودداری کنید.

تبصره ۱:

ارسال تصویر پاسپورت گیرنده حواله بنام فرد الزامی میباشد و در صورت ارائه ندادن تصویر کارت شناسای معتبر به هبچ عنوان عملیات پرداخت انجام نمیپذیرد.

*در صورت عدم ارائه خدمات مورد نظر درخواست کننده , از گیرنده وجه ، هیچگونه مسولیتی بر عهده ارسال کننده نمی باشد و درخواست کننده کلیه مسولیت های آن را بر عهده خواهد گرفت و حق هر گونه اعتراض به ارسال کننده را از خود سلب نموده است .

*قبل از واریز هر گونه وجه به حساب های ریالی با امور مالی هماهنگی های لازم بعمل آید .

*امضا فرم درخواست به همراه تصویر فیش های مذکور و کارت ملی درخواست کننده از طریق پست الکترونیکی و یا فاکس الزامی میباشد .

*شرایط و مقررات فوق را با دقت خوانده شد و مورد قبول واقع گردید .

*** با توجه به تحریمات شدید علیه ایران و مشکلات بین بانکی در صورت برگشت حواله تحت هر عنوان کلیه کسورات بر عهده مشتری میباشد ومبنای محاسبه نرخ روز میباشد و در صورتیکه حساب گیرنده دارای مشکلات تحریمی باشد.در صورت وارد کردن خسارت به این مجموعه شخص درخواست کننده موظف به پرداخت این خسارت میباشد .

×