امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:50
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

رزرو هتل خارجی

برای رزرو هتل خارجی نیز، آرام‌پرداخت کنار شماست

یکی از دغدغه‌های مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند؛ رزرو هتل یا سایر انواع اقامتگاه است. در سراسر جهان سایت‌های مختلفی امکان رزرو هتل خارجی در سراسر جهان را فراهم می‌کنند تا گردشگران بی‌هیچ دغدغه‌ای بتوانند در مقصد و طی یک برنامه‌ریزی مشخص ساکن شوند. این کمک می‌کند تا افراد بدون نگرانی در مورد اسکان به راحتی زمان سفر خود را صرف تفریح و گردش کنند اما متأسفانه این امکان برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند مهیا نیست! یکی از چالش‌هایی که تحریم‌های پولی و بانکی بر شهروندان ایرانی تحمیل کرده است، ناتوانی در پرداخت هزینه‌های درج شده در سایت‌های بین‌المللی است. حتماً بارها برای بسیاری از امور مانند همین رزرو هتل خارجی ، قصد ثبت سفارش در سایت‌های خارجی را داشته باشید اما بخاطر نیاز به داشتن مسترکارت و ویزا یا پرداخت‌های پی.پال مانع ثبت سفارش شما شده باشند. در این شرایط راه حل چیست؟ پاسخ را از آرام‌پرداخت بخواهید.

رزرو هتل های خارجی
بدون نگرانی در مورد روش پرداخت، بهترین را برای اقامت انتخاب کنید

سراغ واسطه‌ها نروید

بسیاری افراد پس از خوردن به در بسته در پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی ، به سراغ آژانس‌های مسافرتی یا سایر انواع مؤسسه‌های مرتبط در زمینه واسطه‌گری می‌روند اما این اصلاً تصمیم درستی نیست. شما در تعامل با این مؤسسات و مراکز نیاز است تا هزینه بیشتری نسبت به ثبت سفارش مستقیم بپردازید. این در حالی است که در بسیاری موارد شاهد برخی تخلفات از سوی این قبیل شرکت‌ها هستیم. تخلفاتی از جمله کلاهبرداری مالی یا عدم مطابقت مشخصات هتل رزرو شده با خواسته مشتری. با این وجود آرام‌پرداخت پیشنهاد می‌کند تا با حذف واسطه‌ها، خودتان مستقیم عملیات رزرو هتل خارجی را تکمیل کنید. احتمالاً می‌پرسد که بدون مسترکارت و ویزا چطور؟ با همراهی آرام‌پرداخت.

رزرو هتل خارجی با همراهی آرام‌پرداخت

به هر کدام از سایت‌هایی که برای رزرو هتل مد نظر دارید رفته و مراحل رزرو هتل خارجی را تا مرحله پرداخت به شکل کامل پیش ببرید. پس از این نوبت همراهی آرام‌پرداخت است؛ با مشاوران آرام‌پرداخت ارتباط بگیرید و پس از دریافت مشاوره دقیق سفارش خود را ثبت کنید. ما پس از بررسی کامل سفارش شما و صحت‌سنجی جزئیات، به جای شما پرداخت مورد نظر را انجام خواهیم داد؛ به سادگی و در کمتر از یک روز کاری. در برابر مشتریان نیز بدون کمترین دغدغه کافیست تا معادل ریالی مبلغ تعیین شده از سوی سایت رزرو هتل خارجی را به مجموعه پرداخت کنند. نحوه پیشروی فرآیند رزرو هتل خارجی با آرام‌پرداخت ، به شکلی است که مشتری عملاً حس می‌کند که یک خرید اینترنتی را با کارت بانکی خود، بدون هیچ دغدغه اضافی یا مشکلی انجام داده است.

رزرو هتل های خارجی
در تمام کشورها و برای تمام هتل‌ها کنار شما هستیم

آیا محدودیتی برای پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی وجود دارد؟

با آرام‌پرداخت خیر، کافیست تا شما تعیین کنید که چه پرداختی را به چه منظوری و به چه میزان نیاز دارید. کارشناسان آرام‌پرداخت پس از بررسی جوانب موضوع و پرداخت وجه از سوی شما، در کمترین زمان ممکن انتقال پول و خرید را ممکن می‌سازند. مسترکارت، ویزا، پی.پال یا هر روش پرداخت دیگری در دایره خدمات و توانایی‌های مالی این مجموعه هستند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×