امروز: 
آرام پرداخت
2021-05-15
21:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

خرید مستر کارت گلد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
پی پال بهتر است یا مستر خرید مستر کارت گلد

استفاده و  خرید مستر کارت گلد به شما قابلیت ها و‌ توانایی های گوناگونی می دهد و دست شما را در انجام بسیاری از امور باز میگذارد. این کارت در میان کارت های دیگر در شبکه مستر کارت ها دارای پرستیژ بالاتری بوده که به شما امکان انجام بسیاری از اموز نظیر اجاره خودرو، پرداخت تمامی هزینه های سفر و خرید و فروش در اینترنت را می دهد.

البته پیش از هرچیز باید از شرایط گرفتن مستر کارت با خبر شده و‌ سپس اقدام به دریافت آن کنیم. همچنین از کاربرد های وسیعی که از این کارت می توان نام برد پرداخت های آنلاین می باشد. در ادامه به روش خرید مستر کارت و همچنین طریقه گرفتن مستر کارت اشاره خواهیم کرد.

خرید مستر کارت گلد و‌ چگونگی دریافت دیگر مسترکارت ها:

برای تهیه مستر کارت ها ابتدا باید بدانید که این نوع از کارت ها به دو‌ صورت فیزیکی و‌ مجازی وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود می باشند. هزینه صدور مستر کارت ها با توجه به انواع ذکر شده با دیگری دارای تفاوت بوده و می توان آنها را با توجه به سقفی که دارند شارژ نمود.

فروش مستر کارت فیزیکی در ایران به دلیل تحریم های گوناگونی که وجود دارد مقداری دشوار بوده و شما باید به نکاتی برای خرید آن توجه کنید.

برای حل این مشکل شما باید خرید این مستر کارت ها را بر عهده موسسات و شرکت های ثالث گذاشته تا سپس به شما واگذار شوند. اما انجام این عمل با ریسک هایی رو به رو‌ می باشد که نمونه ای از آنها احتمال کلاهبرداری و تخلف بوده که شما باید در این باره بسیار دقت داشته باشید.

بنابراین باید مستر کارت های خود را از سایت های معتبری خریداری نموده تا متحمل به این قبیل مشکلات نشوید. حتما به این نکته که کارت شما با ملیت ایرانی خریداری شده باشد توجه نموده تا به دلیل مغایرت اطلاعات کارت شما مسدود نشود. پس بهتر است در هنگام خرید این کارت ها نکات ذکر شده را مد نظر قرار دهید تا مشکلی به وجود نیاید که صرافی آرام شما را در این امر یاری می رساند.

علاوه بر موارد فوق ، استفاده از حوالجات ارزی وسترن یونیون و یا دریافت حوال ارزی مانی گرام همگی از طریق صرافی آرام قابل انجام می باشد. همچنین حواله با مانی گرام و اطلاعاتی در خصوص آنکه وسترن یونیون چیست را همگی در مقالات سایت ما مشاهده خواهید کرد که اطلاع از پرداخت ارزی پی پال و همچنین حواله پی پال ازین دسته موضوعات می باشد .

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

%6

دریافت حداقل سود خدمات

درباره آرام پرداخت

بیش از ۲۰ سرویس و ابزار مختلف در اختیار شما خواهد بود تا با دور زدن تحریم ها، ‌کسب و کار خود را بین المللی کنید و ارز آوری کنید. وب سایت آرام پرداخت تمامی خدمات ویزا کارت و مستر کارت، گیفت کارت، خدمات پی پال، وسترن یونیون، کلیه ی پرداخت های بین المللی، تعیین وقت سفارت و دیگر خدمات بین المللی را ارائه میدهد.

معاملات امروز تهران

امروز: 
آرام پرداخت
05/15/2021
21:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/15500/تومان
یورو/18500/تومان
دلار کانادا/12500/تومان
یوان چین/2500/تومان
لیر ترکیه/250/تومان
درام ارمنستان/1800/تومان
بات تایلند/540/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 7600000 / تومان
طرح قدیم / 7400000 / تومان
نیم سکه / 3800000 / تومان
ربع سکه/ 2000000 / تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 1,685.18
مثقال طلا / 30,680,000
طلا 18 / 7,088,000
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 39.92
بورس/ 1,068,860.7
money-rolled
6 %
دریافت حداقل سود خدمات
جدید ترین اخبار را دریافت کنید

در خبرنامه ما عضو شوید

ارسال جدیدترین راه کارهای به روز و پر سرعت بین المللی جهت انجام خدمات ارزی

×