امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:21
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

خرید بلیط پروازهای خارجی

آرام‌پرداخت و خدمتی در حیطه گردشگری

یکی از چالش‌هایی که با توجه به تحریم‌های پولی و بانکی ایران دامنگیر شهروندان این کشور شده است، نبود امکان تهیه و پرداخت وجه لازم برای خرید بلیط پروازهای خارجی است. در این شرایط احتمالاً بسیاری افراد برای خرید بلیط پروازهای خارجی دست به دامن شرکت‌های واسطه‌گری یا آژانش‌های مسافرتی خواهند شد اما این روش بسیار هزینه‌زا بوده و معمولاً با مشکلات و خطاهایی همراه است. آرام‌پرداخت به شما پیشنهاد می‌کند تا به جای این کار، خودتان مستقیم این بلیت‌ها را خریداری کنید. اما چگونه؟ آرام‌پرداخت همراه شماست.

انتخاب مسیر با شما، خرید بلیط پرواز با ما

جستجو برای خرید بلیط پروازهای خارجی

بسیاری افراد بخاطر شرایط کاری، مهاجرت یا حتی سفرهای تفریحی نیاز دارند تا به طور مداوم و در بازه‌های زمان متفاوت خرید بلیط پروازهای خارجی را در برنامه داشته باشند اما مشکل ایرانیان در پرداخت هزینه این خرید، به یک چالش برای این افراد بدل شده است. آرام‌پرداخت آماده خدمت‌رسانی کامل به این عزیزان در پرداخت وجه لازم برای خرید بلیط پروازهای خارجی است. مهم نیست که به مسترکارت، ویزا یا پی.پال دسترسی ندارید، ما این پرداخت را به جای شما انجام می‌دهیم.

اعلام نیاز و ثبت سفارش در آرام پرداخت

کافیست تا دامنه مد نظر خود برای خرید بلیط را به آرام پرداخت اعلام کنید. در این فرآیند ذکر دقیق اطلاعات جهت جلوگیری از مشکل در پرداخت الزامی است. پس از کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت بررسی‌های لازم در مورد صحت سفارش ثبت شده را آغاز کرده و برآورده هزینه می‌کنند. پس از برآورد هزینه پرداختی بسته به قیمت بلیت شما و کمترین کارمزد ممکن جهت انتقال پول، پرداخت از سوی شما انجام شده و متعاقب آن به پرداخت مد نظر در سایت خارجی جهت خرید بلیط پروازهای خارجی انجام می‌شود.

خرید بلیط پرواز خارجی
پرواز دلخواهتان را انتخاب کنید و با آرام پرداخت در میان بکذارید

پشتیبانی کامل

  • بسیاری مشتریان در مورد نواقص احتمالی در پرداخت مانند پرداخت ناموفق یا تکمیل نشدن مراحل خرید نگران هستند؛ ما در آرام‌پرداخت به شما اطمینان می‌دهیم که تا پایان پروسه خرید بلیط پروازهای خارجی در کنار شما بوده و با پشتیبانی کارشناسان، هر مشکل احتمالی در طول پرداخت وجه را برطرف سازیم. پس به هیچ وجه در این مورد جای نگرانی نبوده و پس از انتخاب هدف خود، مابقی امور را به ما بسپارید.

آژانس‌های مسافرتی و واسطه‌های غیرقانونی

  • به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از معامله با واسطه‌های غیر قانونی خرید بلیط پروازهای خارجی اجتناب کنید زیرا در صورت صحت فرآیند انجام شده و رساندن شما به مقصود، همچنان هزینه‌ای گزاف و بیش از حد معمول از شما دریافت می‌کنند. تهیه بلیط از آژانش‌ها نیز مستلزم پرداخت هزینه‌های اضافی است. این در حالی است که در همکاری با آرام‎پرداخت، شما عملاً خودتان به طور مستقیم و با اطلاعات کاربری مستقیم، عملیات خرید بلیط پروازهای خارجی را تکمیل می‌کنید. این یعنی بالاترین حد اطمینان، امنیت و دستیابی به منطقی‌ترین قیمت. میزان کارمزد پرداختی به آرام‌پرداخت در قیاس با مابه‌تفاوت سایر روش‌های بسیار ناچیز است.

خرید بلیط پرواز خارجی
در تمام مراحل همراهتان هستیم

پشتیبانی از تمام روش‌های پرداخت

با این وجود که اکثر سایت‌های معتبر جهانی، پشتیبانی از مسترکارت و ویزا را در دستور کار دارند اما در صورت لزوم و نیاز به سایر روش‌ها نیز، کافیست تا برای اطلاع با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا از توانایی آرام‌پرداخت جهت پرداخت اطمینان حاصل کنید.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×