امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:20
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

خدمات پی پال

خدمات پی پال
 خدمات پی پال یکی از سیستم های پرداخت آنلاین در سراسر دنیا می باشد؛ و یکی از محبوب ترین سیستم های آنلاین در دنیا است.پی پال یک شرکت آمریکایی می باشد. که در زمینه ی تجارت الکترونیکی کار می کند که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شده اولین سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ عرضه شده است .این شرکت با با وجود رقبای بزرگ و قدرتمند توانست به بزرگترین شرکت بین المللی تبدیل شود پی پال درواقع نقل و انتقال امن پول به وسیله ایمیل است.

محال است که در دنیای مدرن و تکنولوژیک امروز، حداقل چند باری نام خدمات پی‌پال را نشنیده باشید و شاید حتی به آن برای انتقال پول نیاز پیدا نکرده باشید. اگر این اتفاق برای شما رخ داده باشد، حتماً متوجه شده‌اید که متأسفانه این سامانه در اختیار ایرانیان نیست و خدمات پی‌پال از مشتریان ایرانی خود برای انتقال پول در این بستر حمایتی نکرده و خدمات به این عزیزان ارائه نمی‌کند. نمی‌توان موضوع را منحصر به صرف تحریم‌های پولی و مالی کرد؛ واقعیت این است که علل مختلفی در این قطع ارتباط ایرانیان با خدمات پی‌پال مؤثر هستند که بررسی آن‌ها در دایره اهداف متن نیست.

آنچه که ما برای خود به عنوان یک هدف تعیین کرده‌ایم، همیاری و همکاری با ایرانیان برای رفع این محدودیت‌هاست. آرام‌پرداخت معتقد است که در هر کجا یک ایرانی از سیستم بانکداری بین‌المللی محروم است، باید در آنجا حاضر بوده و به یاری برساند. به همین علت آرام‌پرداخت آماده است تا در انجام حواله پی‌پال نیز کنار شما باشد. پس بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای، کافیست تا مندرجات این یادداشت را دنبال کنید. با آرام‌پرداخت انتقال پول با پی‌پال دیگر یک چالش و دغدغه نیست؛ بلکه یک فرآیند روتین و سریع است!

خدمات پی پال چیست ؟

پی پال یک سرویس مالی برای انتقال وجه به صورت الکترونیکی و خرید ها به صورت آنلاین است؛ که پرداخت وجه به صورت اینترنتی را امکان‌پذیر می کند و به جای شیوه‌های انتقال وجه مثل چک و حواله جایگزین خوب و مناسبی است.

 خدمات پی پال به مردم جهان این امکان را می دهد تا بدون رویت مشخصات بانکی یا کارت اعتباری نسبت به انتقال و ارسال پول اقدام کنند و به طور کلی خدمات پی پال یعنی سرویس پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین که به کاربرانش امکان می دهد حساب های الکترونیکی یا مجازی درست کنند و از این طریق در شبکه‌ ای امن ،سریع و آسان به نقل و انتقال پول، تبدیل ارز و خرید و فروش به صورت اینترنتی بپردازند.

خدمات پرداخت فوری پی پال شامل خرید از فروشگاه های معتبر جهانی با درگاه پی پال صورت می گیرد شرایط انجام سفارشات برای آدرس های خارج کشور است با توجه به اینکه پی پال در ایران تحریم می باشد امکان خرید کردن با آدرس تحویلی ایران مقدور نمی باشد.

همین طور خرید های گوناگونی از سایت های مختلف و از طریق گروه خدمات آرام پرداخت امکان پذیر است و می توانید سفارشات خود را انجام دهید.

امتیاز خدمات پی پال:

امتیاز انتقال وجه با خدمات پی پال بسیار بالاست به این شکل که اگر حساب گیرنده مشکلات یا محدودیتی نداشته باشد بلافاصله مبلغ ارسالی را می تواند دریافت کند و هزینه انتقال پول توسط شرکت پی پال حدود چهار و نیم درصد با توجه به حساب گیرنده کاهش می یابد.

امنیت خدمات پی پال:

از بین سیستم های انتقال پول، پی پال یکی از امن ترین خدمات را دارد و ارائه خواهد داد. به این صورت که وجهی را که شما از طریق پی پال انتقال می دهید و اگر از گیرنده وجه خدماتی مورد نظر را دریافت نکرده باشید با خدمات پی پال می توانید وجوه خود را پس گرفته و این وجوه قابل برگشت می باشد.

به عنوان مثال اگر کالایی از سایتی خریداری کردید که فروشنده آن کالا از ارسال آن امتناع کند یا کالا را ارسال نکرده باشد شما می توانید، نزد پی پال شکایت کنید و بعد از تنظیم شکایت، پی پال به فروشنده اطلاع می دهد و مهلتی برای پاسخ گویی در نظر می گیرد و اگر پاسخی از طرف فروشنده داده نشد و یا قانع کننده نبود خدمات پی پال به عنوان قاضی رای خود را به نفع شما خواهد داد و وجه پرداختی شما را بر می گرداند.

پس می توان گفت که در اکثر موارد استفاده از حساب های پی پال با امنیت بالایی همراه است و مجهز به الگوریتم های رمز نگاری می باشد و تمام اطلاعات رد و بدل شده مخفی می ماند و برای پنهان کردن این اطلاعات ویژگی های امنیتی استانداردی استفاده می شود.

اگر شما در خارج از کشور فعالیت دارید و می خواهید درآمد ارزی خود را در سریع ترین زمان ممکن نقد کنید بدون نیاز به ارائه ضمانت می توانید با یک اکانت پی پال موجودی حساب خود را به پی پال انتقال دهید و وجه ریالی خود را دریافت کنید.

افتتاح حساب برای خدمات پی پال:

ساختن حساب پی پال به خودی خود کار ساده ای است که می توان به راحتی این حساب را ایجاد کرد اما نگه داری حساب در ایران بسیار سخت و مشکل است و باید قوانین را بدانید و با آن آشنا باشید پیشنهاد ما این است در صورتی که شما استفاده ای دائم از حساب ندارید افتتاح حساب پی پال را انجام ندهید زیرا مدت زمان افتتاح حساب پی پال در ایران 48 ساعت است و نهایت زمان تحویل چهار روز کاری می باشد.

ثبت سفارش کنید؛ خدمات پی‌پال انجام خواهد شد

کافیست تا در صورت نیاز به حواله پی‌پال ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش، عملاً خواست شما وارد پروسه اعتبارسنجی خواهد شد. در این بخش نیاز است تا ضمن بررسی دقیق مندرجات سفارش، از واقعی و عملی بودن آن اطمینان حاصل شود. پس از حصول اطمینان توسط کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت ، با شما تماس گرفته خواهد شد تا ادامه انجام سفارش ممکن شود. پس از این در مورد کارمزد و سایر جزئیات سفارش اطلاعاتی ارائه شده و در نهایت، پس از انتقال پول توسط شما به حساب مجموعه، خدمات پی‌پال پردازش و انجام خواهد شد.

خدمات پی پال
خدمات پی پال مورد نیاز خود را از طریق آرام پرداخت انجام دهید

چرا آرام‌پرداخت برای حواله پی‌پال ؟

شرایط ثبت سفارش در وب سایت آرام پرداخت آنلاین می باشد. خدمات پرداخت پی پال یکی از خدمات مجموعه ما است به این صورت که اگر شما فاکتوری جهت پرداخت دارید یا سایت مورد نظرتان جهت وجه درگاه پی پال داشته باشید مشخصات مورد نظر خود را در فرم Paypal پر کنید تا پرداخت شما در اسرع وقت صورت گیرد.

سرعت عملیات

امنیت

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید…

لینک های مرتبط:

نقد کردن حواله مانی گرام / حواله با مانی گرام / حواله وسترن یونیون چیست

 

×