امروز: 
آرام پرداخت
2020-11-26
14:33
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

خدمات پی پال

خدمات پی‌پال؛ در هر کجا که نیاز باشد کنارتان هستیم

خدمات پی پال
پی پال با آرام پرداخت

محال است که در دنیای مدرن و تکنولوژیک امروز، حداقل چند باری نام خدمات پی‌پال را نشنیده باشید و شاید حتی به آن برای انتقال پول نیاز پیدا نکرده باشید. اگر این اتفاق برای شما رخ داده باشد، حتماً متوجه شده‌اید که متأسفانه این سامانه در اختیار ایرانیان نیست و خدمات پی‌پال از مشتریان ایرانی خود برای انتقال پول در این بستر حمایتی نکرده و خدمات به این عزیزان ارائه نمی‌کند. نمی‌توان موضوع را منحصر به صرف تحریم‌های پولی و مالی کرد؛ واقعیت این است که علل مختلفی در این قطع ارتباط ایرانیان با خدمات پی‌پال مؤثر هستند که بررسی آن‌ها در دایره اهداف متن نیست.

آنچه که ما برای خود به عنوان یک هدف تعیین کرده‌ایم، همیاری و همکاری با ایرانیان برای رفع این محدودیت‌هاست. آرام‌پرداخت معتقد است که در هر کجا یک ایرانی از سیستم بانکداری بین‌المللی محروم است، باید در آنجا حاضر بوده و به یاری برساند. به همین علت آرام‌پرداخت آماده است تا در انجام حواله پی‌پال نیز کنار شما باشد. پس بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای، کافیست تا مندرجات این یادداشت را دنبال کنید. با آرام‌پرداخت انتقال پول با پی‌پال دیگر یک چالش و دغدغه نیست؛ بلکه یک فرآیند روتین و سریع است!

ثبت سفارش کنید؛ خدمات پی‌پال انجام خواهد شد

کافیست تا در صورت نیاز به حواله پی‌پال ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش، عملاً خواست شما وارد پروسه اعتبارسنجی خواهد شد. در این بخش نیاز است تا ضمن بررسی دقیق مندرجات سفارش، از واقعی و عملی بودن آن اطمینان حاصل شود. پس از حصول اطمینان توسط کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت ، با شما تماس گرفته خواهد شد تا ادامه انجام سفارش ممکن شود. پس از این در مورد کارمزد و سایر جزئیات سفارش اطلاعاتی ارائه شده و در نهایت، پس از انتقال پول توسط شما به حساب مجموعه، خدمات پی‌پال پردازش و انجام خواهد شد.

خدمات پی پال
خدمات پی پال مورد نیاز خود را از طریق آرام پرداخت انجام دهید

چرا آرام‌پرداخت برای حواله پی‌پال ؟

  • آرام‌پرداخت یکی از مشتریان فعال و وفادار سرویس پی‌پال است و به همین علت رابطه محکم و خوبی با این سیستم دارد. این باعث شده تا این مجموعه بدون هیچ محدودیتی، به ارائه خدمات پی‌پال بپردازند. استحکام رابطه بین مجموعه پی پال و آرام‌پرداخت تا حدی بالاست که در عمل می‌توان بخشی از آرام‌پرداخت را نماینده خدمات پی‌پال در ایران دانست.

سرعت عملیات

  • انجام کار با آرام‌پرداخت بسیار سریع‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. پس از تأیید اعتبار و صحت سفارش کافیست تا در کمتر از یک روز برای انجام انتقال پول با پی‌پال منتظر باشید و در نهایت از انجام نهایی این انتقال لذت ببرید. زمان سرمایه گرانبهای ما و شماست که قطعاً در حفظ آن کوشا خواهیم بود.

امنیت

  • امنیت انتقال مثال‌زدنی است. این هم به گواه سابقه درخشان ما در ارائه خدمات و نظرات مشتریان پیداست و هم به صورت فنی و عملی نیز با دسترسی به زیرساخت‌های قدرتمند و ظرفیت‌های بالای مالی، ضریب اطمینان به بالاترین حد خود رسیده است. پس از سپردن پول و سرمایه خود به حساب‌های آرام‌پرداخت ، به سرعت انتقال پول در بستر مد نظر انجام خواهد شد و در عمل جای نگرانی حتی برای حساس‌ترین و بدبین‌ترین مشتریان نیست باقی نخواهد ماند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×