امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:20
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله پول از طریق مانی گرام

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
حواله پول از طریق مانی گرام

حواله پول از طریق مانی گرام بسیار شبیه به ارسال و دریافت وسترن یونیون است. با این تفاوت که مانی گرام در برخی شهرها و کشورها شعب کمتری دارد و در برخی دیگر دارای شعب بیشتری می باشد. خدمات مانی گرام با سریع ترین زمان ممکن پول را به گیرنده شما در اقصی نقاط دنیا می رساند.

مانی گرام شرکتی است که در آمریکا در سال ۱۹۴۰ میلادی تاسیس شده است ؛ و در زمینه ی جابجایی پول در سراسر جهان دومین شرکت انتقال شتابان پول است که در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت دارد.

شخص دریافت کننده مانی گرام تنها با داشتن آن کد رمزی که در رسید نوشته شده است می تواند پول را دریافت کند.
گیرنده با مراجعه به هر یک از شعب مانی گرام در دنیا و با در دست داشتن رمز مخصوص و کارت شناسایی معتبر می تواند پول خود را به صورت نقد دریافت کند.

حواله ی پول از طریق مانی گرام چگونه است:

حواله پول از طریق مانی گرام به صورت زیر است ،که شخص فرستنده بادر دست گرفتن مدارک شناسایی و وجه پرداختی خود به یکی از نمایندگی های شرکت رفته و فرم مربوطه که شامل نام و نام خانوادگی خود و نام و نام خانوادگی و نام شهر گیرنده می باشد را پر کرده و فرم ها را همراه با پول به کارگزاری دفتر می سپارد و کد هشت رقمی به فرستنده می دهد. و گیرنده نیز با در دست داشتن مدارک شناسایی عکس دار خود به شعبه شرکت در شهر خود رفته و با دادن کد مربوطه پول را که سقف آن در صرافی مانی گرام تا سقف ۱۰۰۰۰ (ده هزار) دلار در هر فقره حواله می باشد دریافت می کند.

زمانی که به خدمات انتقال پول فکر می کنید با نام مانی گرام برخورد می کنید؛ که دومین انتقال و ارائه دهنده پول در جهان می باشد.

نقد کردن حواله های مانی گرام یک شبکه جهانی بزرگ است که خدمات حواله پول از طریق مانی گرام را برای افراد مناسب می کند و تنوع زیاد و گسترده‌ای از گزینه ‌های انتقال پول به صورت شخصی و آنلاین به موقعیت های خارجی ، داخلی و بین المللی می باشند.
حواله پول از طریق مانی گرام برای افرادی مفید و مناسب است که نیاز به انتقال فوری دارند که در عرض چند دقیقه انجام می شود . بسیار امن و پرسرعت است و در کمترین زمان می توان مبلغ مورد نظر مربوط به خود را انتقال دهید و مناسب برای کسانی است که حساب بانکی ارزی ندارند .

توجه کنید پس از اتمام کار رمز رسید را برایتان ارسال می کنند. که دانستن رمز به تنهایی برای دریافت حواله مانی گرام کافی نیست و شخص باید حتماً کارت شناسایی معتبر که نام و نام خانوادگی در آن نوشته شده و دارای عکس مشخص است را همراه داشته باشد؛ و فقط به همان فردی که مشخصاتش در حواله مانی گرام درج شده است، پول پرداخت خواهد شد.

محدودیت حواله پول از طریق مانی گرام

از محدودیت های مانی گرام میتوان به محدودیت در میزان حواله ارزی اشاره کرد. در این روش حواله پول نمی توان کمتر از 50 دلار انتقال داد و  همچنین بیشترین مبلغی که می توانید انتقال دهید نباید از 8000 دلار آمریکا بیشتر باشد.

نوع حواله پول از طریق مانی گرام

همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم حواله پول از طریق مانی گرام دو صورت انجام می شود:

1- مراجعه حضوری به یکی از شعب نزدیک محل زندگی خود

2- استفاده از اینترنت برای کسانی که در ایران زندگی می کنند روش مناسب تری است

تفاوت حواله پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق حواله بانکی

ارسال پول از طریق مانی گرام بسیار سریع تر از حالت بانکی می باشد به همین خاطر پول ارسالی شامل قوانین دست و پاگیر بانک های واسطه نمی شوند و مستقیما به گیرنده ارسال می شود.
تنها مشکل این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی گران تر بودن آن است به عبارتی مشتری برای ارسال هر ۱۰۰۰ دلار باید حدود ۶۰ دلار بر مبلغ اولیه اضافه کند ولی با ارسال بانکی نسبت به بانک مقصد این هزینه کاهش می‌یابد.

در کل برای ارسال سریع و اطمینان کامل از رسیدن مبلغ مورد نظر به دست گیرنده، مانی گرام گزینه‌ی مناسبی است.

آموزش افتتاح حساب مانی گرام به صورت زیر است:

برای آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام می توان گفت که قبل از انجام هر کاری یک فیلتر شکن یا همان VPN تهیه کنید و توجه داشته باشید که به علت تحریم ها کسانی که در ایران هستند نمی توانند در این سایت افتتاح حساب داشته باشند یعنی دسترسی کامل به سایت و استفاده از آن از طریق آی پی(IP) ایران امکان پذیر نیست.

پس برای افتتاح حساب وریفای مانی گرام و دریافت حواله ارزی مانی گرام باید با آی پی کشور غیر از ایران وارد سایت شوید و بهتر است از سرور و آی پی کشورهای آلمان، انگلیس، آمریکا یا کانادا استفاده شود؛ و به دلیل امنیتی برای ورود به سایت باید از آی پی(IP) همان کشوری استفاده کنید که با آن ثبت نام کرده اید.

مراحل افتتاح حساب ریفای مانی گرام به شرح زیر است:

ابتدا وی پی انی(VPN) را تهیه کرده و آن را باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کرده و فعال کنید وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کند بر روی نقشه ، شهری که آی پی قرار دارد را نشان می دهد که نام یک خیابان را به صورت تصادفی یادداشت کنید و اطلاعات مربوط به آن را که در پایین صفحه مشخص شده بنویسید سپس برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت حواله ی پول از طریق مانی گرام رفته تا ثبت نام به صفحه اصلی منتقل شود.

قدم به قدم عمل کنید و به راحتی حساب خود را افتتاح وریفای نمایید ؛ در زمان کمتر از ۳۰ دقیقه نتیجه ی درخواست خود را از طریق ایمیل تان به صورت تصویری دریافت خواهید کرد. دقت کنید برای موفقیت آمیز بودن افتتاح حساب باید تمام مراحل به درستی وارد شود و مدارک و تصاویر ارسالی کیفیت لازم را داشته باشد.

درباره صرافی آرام پرداخت

شما می توانید تمام فعالیت های ارزی خود از قبیل حواله به آمریکا و حواله به سوئد و همچنین حواله به چین را از طریق صرافی آرام پرداخت با اطمینان کامل انجام دهید تیم ما پرداخت از طریق وسترن یونیون را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه ارتباط با ما برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حواله tt و نقد کردن پی پال اقدام نمایید.

اشتراک گذاری در facebook
Share on Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Share on Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Share on Linkdin
اشتراک گذاری در pinterest
Share on Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

%6

دریافت حداقل سود خدمات

درباره آرام پرداخت

بیش از ۲۰ سرویس و ابزار مختلف در اختیار شما خواهد بود تا با دور زدن تحریم ها، ‌کسب و کار خود را بین المللی کنید و ارز آوری کنید. وب سایت آرام پرداخت تمامی خدمات ویزا کارت و مستر کارت، گیفت کارت، خدمات پی پال، وسترن یونیون، کلیه ی پرداخت های بین المللی، تعیین وقت سفارت و دیگر خدمات بین المللی را ارائه میدهد.

معاملات امروز تهران

امروز: 
آرام پرداخت
10/21/2021
10:20
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/15500/تومان
یورو/18500/تومان
دلار کانادا/12500/تومان
یوان چین/2500/تومان
لیر ترکیه/250/تومان
درام ارمنستان/1800/تومان
بات تایلند/540/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 7600000 / تومان
طرح قدیم / 7400000 / تومان
نیم سکه / 3800000 / تومان
ربع سکه/ 2000000 / تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 1,685.18
مثقال طلا / 30,680,000
طلا 18 / 7,088,000
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 39.92
بورس/ 1,068,860.7
money-rolled
6 %
دریافت حداقل سود خدمات
جدید ترین اخبار را دریافت کنید

در خبرنامه ما عضو شوید

ارسال جدیدترین راه کارهای به روز و پر سرعت بین المللی جهت انجام خدمات ارزی

×