امروز: 
آرام پرداخت
2020-11-26
14:33
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله وسترن یونیون

وسترن یونیون؛ یکی از چند انتخاب آرام‌پرداخت

یکی از سوریس‌های موفق انتقال پول در جهان، وسترن یونیون است که متأسفانه به علل مختلفی از جمله تحریم‌های مالی، هیچ خدمتی را به طور مستقیم به شهروندان و ساکنان کشور ایران ارائه نمی‌کند. محرومیت شهروندان عزیز ایرانی از WesternUnion در عین تقاضای بالای برای انتقال پول با این سامانه از یک طرف و از طرفی دیگر ممتاز بودن خدمات ارائه شده توسط وسترن یونیون از طرفی دیگر، عاملی شد تا مجموعه آرام‌پرداخت خود را متعهد به برقراری ارتباط مالی ایرانیان با این سامانه جهانی بداند. پس از بررسی‌های لازم و فراهم ساختن زیرساخت‌های مناسب، حال آرام‌پرداخت به درگاهی امن و سریع برای استفاده ایرانیان از WesternUnion بدل شده است.

ارسال پول به ایران
وسترن یونیون یکی از انتخاب‌های آرام پرداخت برای جابجایی پول است

وسترن یونیون و سابقه‌ای طولانی در ترانسفر پول

وسترن یونیون یک بانک آمریکایی با سابقه 169 ساله است که طیف وسیعی از خدمات مالی را در اختیار مشتریان خود در 200 کشور جهان قرار می‌دهد؛ از استرالیا تا بریتانیا و از کره جنوبی تا نیجریه، تقریباً تمام نقاط جهان غیر از ایران در دایره پوشش آن است. آنچه که باعث قدرت بالای این نهاد مالی در انتقال پول شده است، داشتن 500هزار مرکز خدماتی و نمایندگی در کنار 100هزار خودپرداز و کیوسک خدماتی است.

مزایای استفاده از وسترن یونیون برای ترانسفر پول

  • دایره وسیع پوشش آن در سراسر جهان
  • انتقال پول با وسترن یونیون ساده و در عین حال سریع است
  • در بسیاری از مواقع گیرنده در کمتر از چند دقیقه وجه را دریافت می‌کند
  • نرخ کارمزد آن بالا نیست و به طور نسبی می‌توان گفت متوسط است
  • با بهره‌مندی از تعداد زیادی خودپرداز، انتقال پول نقد به مقصد با آن ساده‌تر است

هر چند وسترن یونیون برترین روشی نیست که ما به مشتریان پیشنهاد می‌کنیم اما برای بسیاری از مشتریان این بهترین انتخاب است. با این وجود که تصمیم نهایی برای روش انتقال به عهده خود شماست، اما کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت بسته به میزان وجه و کشور مقصد همواره بهترین پیشنهاد را در اختیار شما گذاشته و سپس بسته به انتخاب شما پروسه کاری انتقال پول پیگیری خواهد شد.

وسترن یونیون
هزاران نمایندگی در جهان، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند

ایرانیان نگران نباشند

همانطور که پیش‌تر گفته شد، به علل مختلفی از جمله تحریم، خدمات WesternUnion شامل حال ایرانیان نمی‌شود اما در این مورد جای نگرانی نیست. آرام‌پرداخت به عنوان یک واسطه این مشکل را برطرف می‌سازد. زیرساخت‌های مالی مجموعه مشکلی برای ارتباط با چرخه مالی وسترن یونیون نداشته و وجه مد نظر شما را توسط این سامانه انتقال خواهند داد. کافیست تا ثبت سفارش کرده، اطلاعات مربوط به انتقال را تکمیل کنید و سپس منتظر تماس و تأیید کارشناسان مالی ما بمانید.

پس از تأیید اطلاعات هویتی و چک کردن هر مغایرت احتمالی، معادل ریالی وجه دریافت و سپس به طریق مد نظر شما با وسترن یونیون و توسط آرام‌پرداخت انتقال پیدا می‌کند. در نهایت کارشناسان مالی ما کد و اطلاعات پیگیری انتقال را در اختیار شما قرار می‌دهند. شما باید این کد را تنها در اختیار گیرنده قرار دهید زیرا در عمل هر شخصی که این کد را بدست آورد به نوعی امکان دریافت وجه انتقال شما را دارد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×