امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:50
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله داخلی چین

حواله داخلی چین؛ در بازار بزرگ چین دست به نقد باشید

محال است نام چین مطرح شود و ذهن شما به سمت تجارت و بازارهای عظیم تأمین کالا پرواز نکند. امروزه بخش عظیمی از نیازهای کالایی ایران در کشور چین تأمین شده و همین عاملی شده تا در عمل تعداد زیادی از تجار ایرانی در بازار این کشور تحت عناوین مختلفی فعالیت داشته باشند.آرام‌پرداخت اما همواره خود را متعهد به همیاری با ایرانیان در سراسر جهان می‌داند؛ این بار با حواله داخلی چین. بی‌شک حواله داخلی چین یک راه‌حل عالی برای رفع نیازهای پولی و مالی شما در امور واردات از چین است که ممکن است پس از آشنایی کامل با آن بتوانید داد و ستدها و تجارت عظیم خود را به مرحله جدیدی وارد کنید.

البته قطعاً این تنها تجار نیستند که به چنین سیستم تراکنشی نیاز دارند. بسیاری از ایرانیان تحت عناوین مختلفی نیازمند به حواله داخلی چین هستند.  هرجا سخن از تجارت است و داد و ستد، مگر می‌توان به انتقال پول و تراکنش‌های مالی فکر نکرد؟ پول خونی جاری در شریان‌های هر داد و ستدی است که بدون دسترسی به آن بزرگترین تجارت‌ها و شاخص‌ترین تجار هم به بن‌بست می‌خورند.

حواله داخلی چین
یوان چین در پی فتح جهان

روال کار در حواله داخلی چین

مانند تمام پروسه‌های حواله داخلی در حواله داخلی چین نیز، این زیرساخت قدرتمند مالی و ظرفیت بالای پولی مجموعه آرام‌پرداخت در کشور مقصد است که به یاری مشتریان آمده و گره از مشکل آنان باز خواهد کرد. ما با داشتن ارتباطات مالی مؤثر و دسترسی به منابع کافی این امکان را داریم تا بدون انتقال پول از سایر نقاط جهان به کشور چین، مبادلات پولی شما را در این کشور ممکن سازیم. در این پروسه پس از ثبت سفارش از سوی مشتریان و گذر از مرحله صحت‌سنجی سفارش، معادل پولی که شما در ایران به حساب مجموعه واریز می‌کنید، در چین به نقطه مد نظر شما ارسال خواهد شد.

حواله داخلی چین
به هر میزان که در اختیار داشته باشید در کنار شما هستیم

مزایای تراکنش با حواله داخلی چین

  • سرعت تا حد زیادی نسبت به سایر روش‌ها بالاست. این بدان معنی است که بدون فوت وقت مبلغ مد نظر شما در حواله داخلی چیست به مقصد منتقل خواهد شد. دقیقاً با همان میزان از سرعتی که در یک عملیات ساده کارت به کارت انتظار دارید.
  • پول در مقصد با روشهای مختلفی قابل دریافت است. آرام‌پرداخت هم می‌تواند این پول را به یک حساب بانکی خاص منتقل کند و هم آن را در قالب وجه نقد و دریافت رسید به مقصد برساند. این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام روش را مد نظر دارید.
  • انتقال پول در نهایت امنیت انجام خواهد شد. ما با فراهم کردن قابلیت‌های مختلفی می‌توانیم پروسه تراکنش در حواله داخلی چین را برای شما تشریح کرده و به وضوح نشان دهیم که وجه انتقالی شما در چه مرحله‌ای است. این برای تجار اهمیت بالایی دارد. دقت در زمان تحویل و تشخیص مراحل انجام کار باعث می‌شود تا تجار بتوانند معاملات امن و مثبتی را با طرف‌های چینی تجربه کنند.
  • رابطه مثبت و سازنده مجموعه صرافی آرام‌پرداخت که با خوشنامی، تعهد و دقت این مجموعه در تراکنش و جابجایی پول گره خورده است، برای اغلب بانک‌های چینی محرز است. این یعنی با انجام تراکنش‌های خود از کانال آرام‌پرداخت نیازی نیست تا در مورد درگیر شدن در موارد امنیتی نگران باشید.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

×