امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:21
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله داخلی اروپا

حواله داخلی اروپا؛ تبدیل تومان به یورو در یک چشم بر هم زدن

آرام‌پرداخت اینجاست تا یک بار دیگر با معرفی یک خدمت متمایز، گره از مشکلات پولی و مالی شما باز کند. ما معتقدیم که دامنه خدمات این مجموعه باید به قدری توسعه پیدا کند که در عمل مشتریان آرام‌پرداخت در زمینه حواله و انتقال پول، حتی به دورترین نقطه جهان نیز هیچ محدودیتی احساس نکنند. در همین راستا این بار با پرده‌برداری از خدمتی تحت عنوان حواله داخلی اروپا کنار شما هستیم. در ادامه شاهد برخی از توضیحات و جزئیات لازم حول حواله داخلی به اروپا خواهید بود.

حواله داخلی اروپا
با آرام‌پرداخت حتی در اروپا هم دست به نقد باشید

حواله داخلی اروپا چه معنایی دارد؟

در حالی که قبل‌تر در مورد حواله به اروپا و روش‌های گوناگون این مجموعه در انتقال پول به کشورهای این قاره توضیحاتی ارائه شد، در حال حاضر نوبت به آن است تا در مورد حواله داخلی اروپا مباحثی مطرح شود. در روش حواله داخلی اروپا ، ماحصل پروژه و پروسه ثبت سفارش اساساً هیچ فرق فاحشی با حالت عادی وجود ندارد؛ همان گونه از ثبت سفارش را شاهد هستیم و نتیجه پروژه نیز انتقال پول به حساب مد نظر شماست.

اما در اینجا عملاً روش انجام کار متفاوت است. در صورتی که مشتری از کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت درخواست حواله داخلی اروپا را داشته باشد، دیگر انتقال پول با روش‌هایی مانند وسترن یونیون، مانی‌گرام انجام نشده و در کل خبری از انتقال پول در شبکه جهانی بانک‌ها نیست.  در حواله داخلی اروپا به جای آنکه یک مبلغ خاص از حسابی در ایران، دبی یا آمریکا به حساب مد نظر شما در اروپا منتقل شود، ما با داشتن زیرساخت‌های مالی کافی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های پولی مقتضی، معادل مبلغی که شما مد نظر دارید را از طریق یک حساب داخلی در کشور مقصد به حساب مقصد منتقل خواهیم کرد.

در این پروسه کشور اروپایی که تعیین می‌کنید نقش کلیدی دارد زیرا به طور مثال در صورتی که در ثبت سفارش خود خواهان انتقال مبلغ به یک بانک در مجارستان باشید ما از حساب خود در یک بانک مجارستانی برای انجام این کار کمک خواهیم گرفت. اما اگر به طور مثال آلمان را انتخاب کنید ما باید به حساب بانکی خود در این کشور رجوع کنیم.

حواله داخلی اروپا
در تعامل با این مجموعه تومان با یورو تفاوتی ندارد

حواله داخلی اروپا چه مزایایی دارد؟

  • انجام حواله به این روش بسیار سریع‌تر از سایر روش‌هاست. چون تراکنش صورت گرفته به صورت داخلی بوده و در عمل پولی از سیستم بانکی یک کشور خاص خارج و به سیستم بانکی کشور دیگری وارد نمی‌شود، سرعت انجام کار بسیار بالاست. گاهاً پس از اتمام پروسه ثبت سفارش و صحت‌سنجی سفارش شما ممکن است انتقال به صورت آنی انجام شود.
  • امنیت این روش نسبت به سایر روش‌ها بسیار بیشتر است. در این روش چون در عمل پولی در بستر بانک‌های جهانی جابجا نمی‌شود، پروتکل‌های ضد پولشویی و گردش مالی تروریستی، در مورد تراکنش شما حساسیتی نداشته و ممکن نیست که بر اثر اشتباه حواله شما بلوکه شود.
  • در این روش شاهد محدودیتهای کمتری هستیم. در حالی که ممکن است تحت شرایط خاصی برای جابجایی پول با مانی‌گرام یا وسترن یونیون با سقف روبرو باشید، در این روش چنین چیزی موضوعیت ندارد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×