امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:50
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله داخلی آمریکا

حواله داخلی آمریکا؛ تراکنش‌های مالی آسان‌تر از هر زمان

یکی دیگر از خدمات بسیار کاربردی مجموعه صرافی آرام‌پرداخت وجود امکان انجام حواله داخلی آمریکا است. در این یادداشت نگاهی به این خدمت داشته و مانند همیشه تلاش می‌کنیم تا از شیوه خدمت‌رسانی ابهام‌زدایی کنیم. ما در آرام‌پرداخت ، ارائه اطلاعات دقیق و کافی را اولین حق مشتری در یک رابطه مستحکم و رضایت‌بخش می‌دانیم.

حواله داخلی آمریکا
جابجایی دلار با آرام‌پرداخت؟ در کمتر از چند ساعت!

حواله داخلی آمریکا به چه معنی است؟

دقت داشته باشید که در شرایط عادی و حواله‌های عادی، یک مبلغ خاصی در قالب دلار یا یورو باید از یک بانک(نمایندگی مالی مبدأ) به بانکی دیگر در کشور آمریکا منتقل شود. به طور مثال با انتخاب وسترن یونیون در روش انتقال، ما مبلغ مد نظر شما را در قالب حواله وسترن یونیون به گیرنده‌ای که مد نظر دارید و ساکن کشور آمریکا است انتقال خواهیم داد. این بدیهی است که در این پروسه، زمان انجام حواله وسترن یونیون به عنوان یک عامل تعیین‌کننده، مشخص می‌کند که مدت زمان لازم برای انتقال پول شما چقدر است. اما در حواله داخلی آمریکا داستان فرق دارد.

در این روش با توجه به دسترسی آرام‌پرداخت به منابع مالی کافی و زیرساخت‌های اقتصادی قدرتمند، به جای اینکه مبلغ از یک مبدأ در خارج از آمریکا برای مقصد در داخل این کشور ارسال شود، برابر با مبلغی که شما ثبت سفارش خواهید کرد، از یکی از حساب‌های آرام‌پرداخت در کشور آمریکا، پول به حساب مقصد ارسال خواهد شد. در این شیوه که در اصطلاح تهاتر نام دارد پولی در شبکه جهانی بانک‌ها جابجا نشده و معادل پول، در سیستم بانکی داخل آمریکا جابجا خواهد شد.

حواله داخلی آمریکا چه مزایایی دارد؟

  • در روش حواله داخلی آمریکا ، به علت انجام تراکنش در بستر داخلی سیستم بانکداری کشور آمریکا سرعت بسیار بیشتر از سایر روش‌هاست. در این روش چون در عمل شاهد انتقال پول بین چند کشور نیستیم، پول به سرعت به مقصد می‌رسد. تصور کنید که یک عملیات کارت به کارت را توسط کارت اعتباری خود در ایران انجام دهید. چقدر زمان برای این کار لازم است؟ در روش حواله داخلی آمریکا عیناً روش کار مشابه همین عملیات است!
  • در روش حواله داخلی آمریکا ، میزان حساسیت‌های پولی و مالی به حداقل می‌رسد. چون در عمل پولی از خارج کشور آمریکا وارد سیتسم بانکداری این کشور خواهد شد، پروتکل‌های سختگیرانه پول‌شویی و ضد تروریستی در مورد این تراکنش اعمال نشده و همین امنیت انتقال را بالا می‌برد.
  • در حالی که در سایر روش‌ها ممکن است در شرایط خاصی با محدودیت حجم پول و سقف حد تراکنش روبرو باشید، آرام‌پرداخت در روش حواله داخلی آمریکا ، می‌تواند حجم بسیار زیادی از پول را بدون هیچ چالش خاصی جابجا کند.
حواله داخلی آمریکا
سرنوشت دنیا دستخوش کدام پول بین المللی است

آرام‌پرداخت در کنار شماست

اگر به هر علتی به انجام یک تراکنش خاص در خاک کشور آمریکا نیاز دارید، اصلاً جای نگرانی نیست. مطابق معمول کافیست تا ثبت سفارش کرده و سپس با پیگیری پروسه توسط کارشناسان ما به این هدف دست پیدا کنید. ما در کمترین زمان ممکن معادل ریالی سفارش را از شما دریافت و معادل دلاری(یا حتی یورو) آن را در آمریکا به حسابی که در سفارش اعلام خواهید کرد انتقال می‌دهیم. تمام اطلاعات لازم برای تأیید صحت تراکنش به سرعت در اختیار شما قرار می‌گیرند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×