امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
13:41
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به کانادا

با آرام‌پرداخت فاصله‌ها را از بین ببرید

کانادا یکی از چند مقصد مورد استقبال ایرانیان برای مهاجرت است و سالانه هزاران ایرانی برای اقامت موقت کاری و تحصیلی یا اقامت دائم به این کشور مهاجرت می‌کنند. به موازات بالا بودن تعداد مهاجرت‌ها، میزان تقاضای ایرانیان برای حواله به کانادا نیز افزایش پیدا می‌کند. آرام‌پرداخت به عنوان یک مجموعه جدید و مطابق با سیستم بانکداری جهانی، آماده است تا با استفاده از زیرساخت‌های مالی گسترده‌ای که دارد، در نقش یک تونل مالی بین ایرانیان مقیم کانادا و ایرانیان ساکن سرزمین مادری ظاهر شود. ما برای انجام حواله به کانادا ، به خواست شما به روش‌ها و سیستم‌های متعددی دسترسی داریم.

حواله به کانادا
ما تومان شما را مستقیم به دلار کانادا تبدیل می‌کنیم

مانی‌گرام

5200 مرکز فعال مانی‌گرام آماده هستند تا مبالغ انتخابی شما را پس از پرداخت، به صورت نقدی یا حواله بین بانکی به دست افراد مقیم کانادا برسانند. کافیست سفارش خود را در آرام‌پرداخت ثبت کنید، اطلاعات هویتی را ارائه دهید، ما انتقال مبلغ مدنظر شما را به مانی‌گرام محول کرده و در نهایت مدارک و رسیدهای لازم برای دریافت وجه در مقصد را به شما اعلام می‌کنیم. مانی‌گرام یکی از چندین روش حواله به کانادا ست که سرعت بسیار بالایی دارد. در طول پروسه حواله به کانادا در این روش، ثبت سفارش در آرام‌پرداخت کمتر از یک روز کاری بررسی شده و پروسه انتقال نیز در شرایطی مناسب 30 دقیقه و در مواردی نادر حداکثر یک روز کاری طول می‌کشد. کارمزد انتقال با این روش تا حدی بالاست.

وسترن یونیون

سیستم اقتصادی کانادا در تعامل کامل با سیستم‌های مالی جهان است و از این رو، اکثر بانک‌های جهانی، از جمله وسترن یونیون در این کشور امکان فعالیت دارند. سه مزیت مهم در استفاده از وسترن یونیون:

  • انتقال پول بدون نیاز به حساب بانکی
  • انتقال پول با سرعت بالا در بیش از 150 کشور جهان
  • انتقال پول با کارمزد اندک

با علم به این سه مورد، آرام‌پرداخت پیشنهاد می‌کند تا در برای حواله به کانادا ، وسترن یونیون را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر داشته باشید. در مورد میزان کارمزد و جزئیات بیشتر حواله به کانادا را وسترن یونیون با کارشناسان ما مشورت کنید.

حواله به کانادا
وسترن یونیون در این کشور حضور فعالی دارد

حواله فوری

در روش حواله فوری، ما از منابع مالی آرام‌پرداخت بدون هیچ واسطه برای حواله به کانادا کمک می‌گیریم. متقاضیان حواله به کانادا در این روش پس از سپری کردن پروسه ثبت سفارش موجود در پنل آرام‌پرداخت ، به سرعت مبلغ تعیین شده را به صورت نقدی در نقاط تعیین شده تحویل می‌گیرند. مزیت مهمی که این روش دارد، داخلی بودن انتقال آن است؛ منابع مالی ما در کانادا کمک می‌کند که بدون نیاز به انتقال پول در سیستم بانکی جهان، ما معادل وجهی که در ایران پرداخت می‌کنید، در کشور کانادا به گیرنده سفارش شما تحویل دهیم.

حواله به کانادا با سوئیفت

سوئیفت ساختاری مشهور و جهانی برای ترانسفر پول است که مشخصاً در کانادا نیز فعال است. این روش نوعی انتقال بین بانکی است که شما در طول آن اطلاعات لازم در مورد حساب گیرنده را به آرام‌پرداخت اعلام می‌کنید و پس از آن کارشناسان مجموعه رسید حواله بانکی را به شما تحویل می‌دهند. دقت داشته باشید که این روش برای دریافت پول نقد پیشنهاد نشده و نوعی انتقال بین بانکی است.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×