امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:22
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به چین

حواله به چین؛ لازمه داد و ستد در بازاری وسیع

چین مبدأ تولید و صادرات اغلب کالاهای حاضر  در بازارهای جهانی است؛ این موضوع ناشی از قیمت مناسب کالاهای تولید شده در کشور چین است که به واردکنندگان، امکان بهره‌مندی از قیمتی رقابتی را می‌دهد. اما با این حال، یکی از چالش‌های پیش روی واردکنندگان ایرانی در داد و ستد با کشور چین جابجایی و انتقال پول از این ایران به این کشورهاست. البته این فقط مشکل وارد کنندگان کلان نیست بلکه حتی مهاجران ایرانی که نیازمند تأمین هزینه‌های زندگی خود از کشور ایران هستند نیز بوده و به همین طریق باید در صدد پاسخ مناسبی برای این نیاز باشند. آرام‌پرداخت اینجاست تا به شما در عبور از یک مانع و چالش مالی دیگر یاری برساند. اگر شما نیز یکی از متقاضیان حواله به چین هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتها با آرام‌پرداخت همراه باشید.

حواله به چین
با یوان خرید در بازارهای بزرگ چین

چرا حواله به چین برای ایرانیان یک چالش است؟

با این وجود که چین یکی از کشورهایی است که دروازه بازارهای آن به سمت ایرانیان گشوده است، اما همچنان بانک‌های چینی در مورد داد و ستدهای مالی انجام شده با ایران دست به عصا و محافظه‌کارانه عمل می‌کنند. در کنار این حساسیت در مورد چرخه‌های مالی منتهی به ایران یا از ایران، بانک‌های این کشور تا حد زیادی نسبت به اجرا و پیروی از پروتکل‌های ضد پولشویی کوشا هستند. این دو مسئله در کنار هم عاملی شده تا حواله به چین برای ایرانیان با برخی چالش‌های خاص همراه باشد. چالش‌هایی که پیشنهاد می‌کنیم از درگیر شدن با آن‌ها اجتناب کنید. اما این یعنی از حواله به چین منصرف شوید؟ خیر کار را به آرام پرداخت بسپارید.

آرام‌پرداخت و چالش ارسال پول به چین

مهم نیست که از یک فروشگاه نرم‌افزاری خرید می‌کنید، قصد واردات گسترده کالا از چین را داشته یا قصد حواله به چین برای پرداخت مخارج زندگی و تحصیل فرزند خود را دارید، آرام‌پرداخت در کنار شماست. ما چند راه‌حل متفاوت برای حواله به چین داریم که شما بسته به تصمیم و نیاز خود می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. هر چند آرام‌پرداخت پیشنهاد می‌کند تا تصمیم در مورد نحوه انجام حواله به چین را به کارشناسان مالی حاضر در این مجموعه محول کنید اما ما چند راه‌حل متفاوت برای حواله به چین داریم که شما بسته به تصمیم و نیاز خود می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. در نهایت آنچه که اهمیت دارد، رضایت و راحتی شماست.

انتقال داخلی پول برای حواله به چین

  • در این پروسه شما مبلغ مدنظر خود و حساب مقصد را تعیین می‌کنید. آرام‌پرداخت با اتکای به منابع مالی که در کشور چین دارد، در عمل نیازی به جابجایی پول از ایران به چین نداشته و به صورت مستقیم مبلغ مد نظر شما را در سیستم بانکی چین جابجا می‌کند؛ در فرآیندی مشابه جابجایی پول از یک بانک ایرانی به بانک ایرانی دیگر.
حواله به چین
همزمان پول خود را چنج و سپس ارسال کنید

وسترن یونیون برای حواله به چین:

  • اگر انتقال پول نقد برای شما اهمیت دارد و تأکیدی بر تحویل سریع پول نقد در کشور چین وجود دارد، ما به شما کار با بانک وسترن یونیون را نیز پیشنهاد می‌کنیم. وسترن یونیون از اوایل دهه 90 میلادی در چین حاضر بوده و با داشتن 28 هزار شعبه فعال در 31 استان و ناحیه خودمختار چین، توانایی ارائه خدمات مالی را دارد. آرام‌پرداخت یا زیرساخت‌های مالی که در اختیار دارد، شما را به وسترن یونیون وصل می‌کند و شما پس از پرداخت در ایران، در کمترین زمان ممکن پول در چین قابل تحویل گرفتن است.

سوئیفت و دلار:

  • اگر قصد انتقال دلار به کشور چین را دارید، یک روش دیگر انتقال به کمک سوئیفت است. در این روش آرام‌پرداخت در اتصال با سیستم جهانی سوئیفت امکانات لازم برای انتقال پول مد نظر شما از بانک‌های اروپایی یا آمریکایی به بانک چینی را فراهم می‌کند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

  1. با سلام و احترام
    چطور میتونم 100 هزار یوان چین رو به ایران بفرستم
    ممنونم

×