امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:48
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به مالزی

پل ارتباط مالی با ایرانیان مالزی به کمک آرام‌پرداخت

مالزی در بین کشورهای خاور دور، بیشترین سهم از مهاجران ایرانی را دارد که کسر بزرگی از آن را دانشجویان شامل می‌شوند؛ دانشجویانی که شاید در مالزی شاغل باشند اما همچنان به ساپورت مالی خانواده‌های خود در ایران نیاز دارند. همین تعداد بالای مهاجران ایرانی در کشور مالزی باعث شده تا ایرانیان نیاز شدیدی برای حواله به مالزی داشته و همواره به دنبال راه‌هایی امن و سریع برای انتقال پول به این کشور باشند. اما حواله به مالزی ، مانند اکثر کشورهای دیگر، با مخاطراتی همراه است. آرام‌پرداخت برای رهایی از این مخاطرات همراه شماست.

حواله به مالزی
آرام پرداخت همراه شما در مالزی

نه فقط برای دانشجویان و مهاجران؛ حواله به مالزی برای مسافران

مالزی به همان میزان که مورد اقبال مهاجران ایرانی قرار گرفته است، یک مقصد رویایی برای توریست‌های ایرانی نیز هست. در بسیاری موارد بردن پول نقد به سفر اصلاً پیشنهاد نمی‌شود بخصوص در حجم و مقادیر بالا؛ بسیاری از فرودگاه‎‌ها و بازرسی‌های روتین نسبت به حجم بالای پول حساسیت‌های خاصی دارند. به همین علت آرام‌پرداخت آماده است تا خدمات متنوعی را در اختیار مسافران نیز قرار دهد. پس اگر قصد مسافرت به مالزی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا مبالغی که قصد دارید صرف تفریح، خرید و اسکان کنید را با حواله به مالزی انتقال دهید.

رینگیت، دلار و تومان؛ حواله به مالزی با آرام‌پرداخت

واحد پول کشور مالزی رینگتون است و چنج کردن تومان به این واحد پولی در صرافی‌های ایرانی کمی سخت است. به همین علت اکثر افراد ترجیح می‌دهند تا تومان را به دلار چنج کرده و سپس مبلغ دلار را در مقصد به رینگتون چنج کنند. این روش اصلاً پیشنهاد نمی‌شود زیرا باعث چند برابر شدن هزینه‌های شما خواهد شد. در صورت حواله به مالزی با آرام‌پرداخت ما با کمترین میزان کارمز، تومان را به رینگتون چنج کرده و در مقصد در اختیار شما قرار می‌دهیم.

رینگیت مالزی

روش‌های مختلف آرام‌پرداخت برای حواله به مالزی

مانی گرام:

  • یکی از کارآمد ترین روش‌هایی که ما به کاربران خود جهت حواله به مالزی پیشنهاد می‌کنیم، مانی‌گرام است. مانی‌گرام این امکان را فراهم می‌کند که تا سقف 900 دلار را در کمتر از چند ساعت به 1141 نمایندگی فعال این سیستم در کشور مالزی ارسال کنید. هر چند ما با برخی تدابیر این قابلیت را ایجاد کردیم تا مشتریان ما در صورت خدمات مانی‌گرام مجموعه آرام‌پرداخت با چنین محدودیت‌هایی دست به گریبان نباشند.

وسترن یونیون:

  • مالزی نیز مانند بسیاری دیگر از کشورهایی که دارای اقتصاد باز و آزادیی هستند، از خدمات بانک وسترن یونیون در این کشور میزبانی می‌کند. 2738 شعبه مختلف وسترن یونیون آماده‌اند تا حواله شما را به مالزی منتقل و در قالب وجه نقد در اختیار گیرنده قرار دهند. آرام‌پرداخت در تعامل با سیستم بانکی وسترن یونیون این امکان را نیز برای متقاضیان حواله مالزی فراهم کرده است.

ریا (RIA):

  • ریا یا همان Ria سیستم انتقال پول دیگری است که در حواله به مالزی کاربرد دارد. هر چند ما چندان مایل به استفاده از این روش به علت محدودیت‌هایی مانند کمبود شعب در کشور مالزی نیستیم، اما در صورت اعلام نیاز مشتریان، آرام‌پرداخت زیرساخت‌های لازم برای استفاده از آن را نیز در دست دارد.
حواله به مالزی
با آرام پرداخت به راحتی از ریا استفاده کنید

انتقال پل داخلی:

  • زیرساخت‌ها و ارتباط مالی ما در کشور مالزی کمک می‌کند تا بدون نیاز به ترنسفر مستقیم پول از ایران یا هر کشور دیگری به مالزی، نیازهای مالی کاربران آرام‌پرداخت را برطرف کنیم. در این روش شما پس از تعیین وجه، ثبت سفارش و انجام مراحل قانونی کار، مبلغ مد نظر خود را در قالب رینگیت یا دلار در کشور مالزی دریافت خواهید کرد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×