امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:51
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به سایر کشورها , خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی

جهانی بی‌مرز برای انتقال پول با آرام‌پرداخت

شاید نیازی به بیان نیست که تا چه حد تحریم‌های پولی و مالی، انتقال پول در سطح جهان را برای ایرانیان سخت کرده‌ است. اما قطعاً نیاز به یادآوری است که بدون پیدا کردن راه‌حلی برای این دست موانع و چالش‌ها، شما نیز با درهای بسته‌ای در جهان روبرو خواهید شد. به عنوان یک تاجر، دانشجو، مهاجر یا حتی فریلنسر، شما به یک ارتباط مالی مستمر با جهان خارج از ایران نیاز دارید؛ این همان دغدغه مشترک ما و شماست.

همین دغدغه باعث شده تا امروز یک مجموعه مالی قدرتمند تحت عنوان آرام‌پرداخت گرد هم آمده و ارائه خدمات پولی و مالی به ایرانیان را یک هدف قرار دهد. هدف اصلی و انگیزه روحیه‌بخشی که باعث رشد و پیشرفت این مجموعه شده و خواهد شد، ایجاد بستری امن و سریع برای انتقال پول ایرانیان به خارج کشور یا از خارج کشور است. برای آشنایی بیشتر با دایره وسیع خدمات پولی و مالی آرام‌پرداخت با ما همراه باشید.

حواله به سایر کشورها
با ما محدودیت‌ها معنایی ندارند؛ شما تعیین کنید که چه کاری در چه زمانی انجام شود

انتقال پول به خارج از کشور دیگر یک دغدغه نیست

بی‌اغراق باید گفت که مرزها برای مجموعه کارشناسان و تیم مدیریتی آرام‌پرداخت معنایی ندارند؛ ما آماده‌ایم تا به خواست شما انتقال پول به دوردست‌ترین کشورها را ممکن سازیم. ما سه ویژگی مهم را به عنوان نقطه اتکای خدمات خود قرار می‎‌دهیم.

سرعت

  • سرعت: مشتریان ما نیاز دارند تا به سرعت منابع مالی خود را تحت عناوین مختلفی به ایران وارد کرده یا از آن خارج کنند. ما به خوبی نسبت به این نیاز آگاه بوده و همواره بهبود سرعت عمل را به شکلی وسواس‌گونه حتی در بهترین شرایط نیز پیگیری می‌کنیم. همیشه باید سریع‌تر باشیم؛ حتی هنگامی که سریع‌ترین هستیم.

سهولت

  • سهولت: درگیر شدن در دغدغه‌های ذهنی و ریسک‌های ناشی از انتقال پول ، هیچگاه مورد قبول مشتریان نیست. ما می‌دانیم که شما نیاز دارید تا انتقال پول در بستری امن و به دور از هر گونه تهدید صورت پذیرد. آرام‌پرداخت همواره امن‎ترین راه را انتخاب می‌کند.

سادگی

  • سادگی: در کنار امنیت و سرعت، مهم است تا خدمات ساده و دوستانه باشد. شما با هر سطحی از دانش و شناخت نسبت به سیستم‌های مالی سراسر جهان، می‌توانید با پلتفرم خدمات آرام‌پرداخت ارتباط گرفته و ثبت سفارش کنید. در کنار کاربرپسند بودن سبک خدمات، همواره کارشناسان تمام انرژی خود را صرف ایجاد رابطه‌ای مثبت و ثمربخش می‌کنند.
حواله به سایر کشورها خرید ویزا کارت گیفت
پلتفرم ما، هزاران شعبه از صدها بانک جهان را در یک صفحه به وسعت چند اینچ گرد هم آورده است

7 روز هفته؛ 24 ساعته

پلتفرم خدماتی آرام‌پرداخت در تمام ایام هفته و در تمام طول شبانه‌روز، خدمات لازم جهت انتقال پول را فراهم می‌کنند. پس در مورد برنامه‌های زمانی خود برای انجام پرداخت‌ها یا برداشت‌ها اصلاً نگران نباشید. هر چند ما همواره به کاربران توصیه می‌کنیم تا برای اجتناب از هر اتفاق غیرمنتظره‌ای همواره پیش از سررسید‌های مدنظر با کارشناسان مجموعه هماهنگی‌های لازم را به‌عمل آورید.

 اما با این وجود در هر حال ما همواره آماده بررسی و پاسخگویی به سفارشات انتقال و حواله پول هستیم. ما به‌خوبی می‌دانیم که باید به برنامه زمانی شما احترام گذاشته و به عنوان یک رابط کارآمد بین برنامه زمانی شما و امور مالی ظاهر شویم. زمان سرمایه‌ای بسیار گرانبهاتر از پوند، یورو و دلار است.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×