امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:22
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به انگلیس

انتقال پول به سرزمین پوندهای گرانبها

بریتانیا یکی دیگر از مقصدهای مورد اقبال ایرانیانی است که خارج از کشور را برای زندگی انتخاب می‌کنند. البته در کنار زندگی و اقامت دائم، تعداد بالای مراکز علمی موفق و دانشگاه‌های مجهز و معتبر باعث شده تا تعداد زیادی از ایرانیان این کشور را برای تحصیل انتخاب کنند. کشور بریتانیا نیز یکی از کشورهای اروپایی است که ارتباط مالی چندانی با کشور ایران نداشته و ارسال پول به آن برای ایرانیان یک چالش است. البته این چالش یک‌سویه نیست بلکه ارسال پول به ایران نیز کار چندان راحتی نیست. اگر شما نیز به هر علتی حواله به انگلیس را در لیست نیازمندی‎های خود دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با آرام‌پرداخت همراه شوید.

حواله به انگلیس
با آرام پرداخت پوند انگلیس در دسترس تر از همیشه

روش‌های ما برای حواله به انگلیس

آرام‌پرداخت با دسترسی به زیرساخت‌های مالی تعبیه شده در سیستم بانکداری جهانی، عملاً هیچ محدودیتی برای ارسال پول به بریتانیا، چه از نظر زمانی، چه از نظر حجمی و چه از نظر تعدد ندارد. حواله به انگلیس شاید یک چالش جدی برای افراد عادی باشد اما با ما شما در زمینه حواله به بریتانیا دیگر یک شخص عادی نیستید. شما دقیقاً همان میزان از دسترسی را در اختیار دارید که شهروندان سایر کشورهای جهان در اختیار دارند؛ بدون توجه به محدودیت‌های بانکی کشور ایران. ما برای انجام حواله به انگلیس راه‌های زیر را پیش روی شما قرار می‌دهیم:

سوئیفت

  • سوئیفت: سوئیفت یکی از سرویس‌های مالی متداول در جهان است که متأسفانه پس از تحریم‌های پولی و مالی اخیر از دسترس ایرانیان خارج شده است. در صورت همکاری با آرام‌پرداخت نیازی نیست تا از این بابت نگران باشید؛ ما به جای شما به سوئیفت دسترسی داریم. پس اگر نوع عملیات مالی شما به شکلی است که نیازمند سوئیفت برای حواله به انگلیس هستید، کافیست تا این موضوع را در سفارش خود ثبت کنید.

وسترن یونیون

  • وسترن یونیون: نفوذ بالای بانک وسترن یونیون در سیستم بانکداری جهانی بر کسی پوشیده نیست. بیش از هزاران شعبه خدمتگذاری و خودپرداز وسترن یونیون در سراسر انگلیس آماده هستند تا حتی پول را به صورت نقدی به شما تحویل کنند. ارسال پول با وسترن یونیون بسیار سریع‌تر از سایر روش‌هاست اما معمولاً هزینه بیشتری دارد.
حواله به انگلیس
با خدمات ما به نوعی پوند را در دست دارید

انتقال داخلی پول

  • انتقال داخلی پول: ما با داشتن ظرفیت‌های مالی مناسب در کشور بریتانیا، برابر ریالی وجه مد نظر شما در ایران و از طریق کارت‌های عضو شتاب از شما دریافت کرده و در برابر معادل پوند یا دلار مبلغ را در کشور انگلیس در اختیار شما قرار می‌دهیم. در این روش سرعت بسیار بالاست زیرا عملاً جابجایی پول در سیستم بانکی جهان صورت نگرفته و ما با دسترسی به منابع مالی خود در بریتانیا، به شکل داخلی برابر وجه شما را تأمین خواهیم کرد.

مانی گرام

  • مانی‌گرام: مانی‌گرام یکی دیگر از روش‌های مشهور و متداول جابجایی پول در سراسر جهان است که طبیعتاً خدمات مناسبی را در کشور بریتانیا نیز ارائه می‌دهد. بسته به نوع نیاز و تصمیم شما، کارشناسان ما امکان حواله به انگلیس با این سرویس را نیز فراهم می‌کنند.

تمام فرآیندهای فوق تنها با یک ثبت سفارش از سوی شما کلید می‌خورند. آرام‌پرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد، حواله به انگلیس را برای شما انجام خواهد داد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×