امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
13:41
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به امارات

حواله به امارات؛ نیاز جدی تجار ایرانی

امارات متحده عربی نقش بسزایی در تجارت و دادوستد منطقه ایفا می‌کند؛ تاجران ایرانی نیز بخش مهمی از کالاهای وارداتی خود را از این کشور تأمین می‌کنند. حجم عظیم معاملات انجام شده بین ایران و امارات باعث شده تا آرام‌پرداخت به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال در حیطه تبادل پول در ایران، حواله به امارات را نیز در دایره خدمات خود جای دهید. برای اطلاع از چند و چون خدمات آرام‌پرداخت به منظور حواله به امارات با ما همراه باشید. هر چند انتقال پول به امارات مانند سایر کشورهای خارجی با چالش‌های بزرگی روبرو نیست اما برای سهولت، سرعت و امنیت بیشتر در حواله به امارات کنار شما هستیم.

حواله به امارات
ما در کمترین زمان تومان شما را به پول رایج امارات تبدیل کرده و در خاک این کشور تحویل می‌دهیم

حواله به امارات با کمک IBAN

IBAN اساساً یک پروتکل جهانی برای شناسایی حساب‌های مختلف بانکی است که اساس ایجاد آن تلاش برای یکسان‌سازی شماره حساب‌های بانک‌های مختلف سطح جهان. همان چیزی که در ایران به عنوان شماره شبا شناخته می‌شود، در واقع ترجمانی ایرانی از کد IBAN است. ما در آرام‌پرداخت این آمادگی را داریم تا در تعامل با سیستم ارزی و ریالی بانک‌های ایرانی و اماراتی، هر مبلغی را به خواست شما به شماره IBAN مد نظرتان منتقل کنید. در این روش حواله به امارات نیاز است تا شما IBAN مقصد را به ما اعلام کنید. در کمتر از 1 روز کاری، پول به IBAN مقصد منتقل خواهد شد. کدهای IBAN طرف‌های اماراتی شامل حروف AE در ابتدا و 21 رقم در ادامه هستند. برای انتقال با این روش نیاز است تا IBAN مقصد اعتبارسنجی شود و این کار توسط کارشناسان آرام‌پرداخت انجام شده و نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

حواله به امارات
تأمین پول در خاک امارات با زیرساخت‌های مالی آرام‌پرداخت اصلاً کار سختی نیست

حواله داخلی

آرام‌پرداخت این آمادگی را دارید تا با روش جابجایی داخلی مبلغ، حواله به امارات را ممکن سازد. در این روش شما ثبت سفارش فرموده و پس از تعیین برخی جزئیات، مبلغ مورد نظر را اعلام خواهید کرد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که پول به صورت نقد در خاک امارات دریافت شود یا به صورت حواله بانکی. پس از انجام تدابیر لازم، آرام‌پرداخت ی رسید انتقال و نحوه دریافت پول را به شما اعلام می‌کنید. کافیست تا این رسید را در اختیار طرف حساب خود در کشور امارات قرار دهید. در این روش هم به صورت دیناری و هم به صورت دلاری می‌توان پول را در مقصد تحویل گرفت یا به حساب بانکی زد.

حواله به امارات
دبی سرزمین فرصت‌ها و قلب تجارت خاورمیانه است

برخی راه‌های دیگر برای حواله به امارات

آرام‌پرداخت هیچگاه در پروسه‌های مالی به در بسته نخورده و کاربران آن نیز با برخی محدودیت‌ها متوقف نخواهند شد. در صورت وجود اختلال در هر کدام از روش‌های فوق به هر علتی ما آمادگی داریم تا با پی.پال، وسترن یونیون یا مانی‌گرام مبالغ مد نظر شما را با کمترین کارمزد و در کمترین زمان به امارات منتقل کنیم. پس با این وجود هیچ محدودیتی متوجه گردش‌های مالی شما در آرام‌پرداخت نیست. در صورت وجود سوالات بیشتر در این زمینه و نیاز به مشاوره پیشنهاد می‌کنیم تا از طریق راه‌های ارتباطی موجود با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و پاسخی روشن برای نیازهای خود دریافت کنید. ما آماده پاسخگویی به تمام دغدغه‌های مالی شما در زمینه حواله به امارات هستیم.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×