امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:50
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به استرالیا

حواله به استرالیا؛ در سرزمین کانگوروها کنار شما هستیم

استرالیا یکی از چند مقصد رویایی ایرانیان است که علاقه خاصی به زندگی، اشتغال و تحصیل در آن دارند. شاید این جزیره پهناور خیلی به سایر خشکی‌های بزرگ جهان نزدیک نباشد اما با آرام‌پرداخت، فاصله شما از آن به قدر یک کلیک خواهد بود؛ کافیست فرم ثبت سفارش حواله به استرالیا را تکمیل و دکمه ثبت درخواست را بفشارید.

ما تونلی مستقیم از رایانه شما به معتبرترین بانک‌های این کشور مدرن و پیشرفته خواهیم زد. حواله به استرالیا یکی از چند خدمت اصلی است که کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت همواره با حساسیت خاصی نسبت به بهبود آن دغدغه داشته و تلاش می‌کنند تا انواع خواسته‌ها و سفارش‌هایی که شامل حواله به استرالیا می‌شوند را ذیل آن پوشش دهند. با ما همراه باشید تا نگاهی به این دسته از خدمات ارائه شده در این مجموعه داشته باشیم.

حواله به استرالیا
چگونه دلار استرالیا تهیه کنیم

مشتریان ما چه کسانی هستند؟ حواله به استرالیا در بسیاری موارد کاربردی است

پاسخ روشن است؛ هر کس که نیاز داشته باشد تا مبلغی از پول را به کشور استرالیا انتقال دهد، می‌تواند از خدمات حوال به استرالیا در این مجموعه استفاده کنید. بر همین مبنا:

  • تجار و بازرگانانی که تحت عناوین مختلفی ممکن است نیاز به تبادل وجه داشته باشند
  • خانواده دانشجویان ایرانی که در استرالیا مشغول به تحصیل هستند
  • خانواده افراد ایرانی که در استرالیا در حال کار بوده و نیاز دارند تا پول به ایران ارسال کنند یا از ایران پول دریافت کنند
  • افرادی که متقاضی دوره‌های آموزشی و ترم‌های تحصیلی در کشور استرالیا هستند
  • افرادی که برای سفرهای کاری یا توریستی به استرالیا، نیاز دارند تا در مقصد وجه کافی داشته باشند

و ده ها گروه و دسته دیگری که به هر شکلی به پول در این کشور نیاز دارند اما دیوار بلند تحریم‌های پولی و مالی مانع دستیابی آنان به این امکان شده است. مهم نیست که دیوارهای تحریم بانکی چقدر بلند هستند، نرده‌بان بلند آرام‌پرداخت همیشه و در هر جایی در اختیار شماست.

حواله به استرالیا
انواع روشهای حواله به استرالیا با آرام پرداخت

روش‌های ما برای حواله به استرالیا

در مورد روش‌ها نیز عملاً هیچ محدودیتی متوجه مشتریان نیست و شما کافیست تا روش مد نظر خود را انتخاب کنید. البته در این مجموعه به طور معمول بیشتر از روش‌های زیر برای حواله به استرالیا استفاده می‌شود:

  • وسترن یونیون: حواله وسترن یونیون یکی از روش‌های متداول جابجایی پول در سراسر جهان است که ما نیز استفاده از آن را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنیم.
  • مانی‌گرام: مانی‌گرام نیز یکی از برندهای معتبر در حیطه جابجایی و ترانسفر پول است که ما در شرایط خاصی انتقال پول در این بستر را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنیم.
  • حواله‌های تلگرافیک: این دست از حواله‌ها کمتر بین عامه مردم متداول هستند اما در صورت اعلام نیاز از سوی تجار یا افرادی که به هر طریقی نیاز باشد تا با این نوع از حواله پولی را جابجا کنند در کنار آن‌ها هستیم.

البته همانطور که مستحضرید قطعاً این تمام روش‌های در دسترس ما نبوده و تنها در این یادداشت تلاش کردیم تا به طور اجمالی مشهورترین روش‌های موجود در این عرصه را معرفی کنیم. در مجموع در مورد روش انتقال در اصطلاح عامه دست مشتریان باز بوده و این کاربران هستند که روش مد نظر خود را به ما اعلام می‌کنند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×