امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:21
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

حواله به اروپا

قاره سبز با آرام‌پرداخت در دسترس است

تمام آنچه که ما از اروپا در ذهن داریم، پیشرفت، موفقیت، توسعه و رفاه مالی است. از این رو احتمالاً هر شخصی چند باری در زندگی خود در مورد مهاجرت به کشورهای این قاره اندیشیده است؛ اندیشه‌ای که بسیاری افراد به آن جامه عمل پوشانده‌اند. به همان میزانی که میل به مهاجرت و اقامت ایرانیان تحت عناوین مختلفی در قاره اروپا در حد بالایی قرار دارد، نیاز به داد و ستد مالی با این ناحیه نیز بیشتر می‌شود. این در حالی است که حواله به اروپا ، در شرایط فعلی تحریم‌های بانکی، چندان کار ساده‌ای نیست. 

حواله به اروا
ساختار مالی این قاره بسیار پیچیده است

اگر حواله به اروپا یکی از نیازهای پولی و مالی شماست اما انجام آن را همراه با چالش‌های مختلف می‌دانید، ما آرام پرداخت را پیشنهاد می‌کنیم. حواله به اروپا با آرام‌پرداخت ، به امری ساده و خالی از هر گونه دغدغه و دل‌نگرانی بدل خواهد شد. چرا؟ با ما چند دقیقه از وقت خود را به مطالعه خدمات حواله به اروپای آرام‌پرداخت اختصاص دهید.

ما شما را به شبکه مالی درهم‌تنیده اروپا متصل می‌کنیم

حساسیت‌های شدید بانک‌های اروپایی در مورد پروتکل‌های پول‌شویی باعث شده تا کار با بانک‌ها و مؤسسات مالی این کشور برای افراد غیرحرفه‌ای در برخی موارد به یک کابوس بدل شود. آرام‌پرداخت اما با آمیزه‌ای از تجربه و شناخت، ضمن دسترسی به زیرساخت‌های مالی کافی حواله به اروپا را از طرق مختلفی ممکن ساخته است. این مجموعه در کنار بررسی دقیق پروتکل‌های مالی و شناخت موانعی مانند تحریم‌های پولی، بدون درگیر کردن سرمایه مالی شما در کانال‌های پرریسک، در نهایت امنیت حواله به اروپا را ممکن ساخته است.

حواله به اروا
اچ.اس.بی.سی یکی از غول‌های عرصه بانکداری اروپا

حواله به اروپا؛ از کدام تونل‌ها؟

روش‌ها و تونل‌های متعددی برای دسترسی به شبکه مالی اروپا و انتقال پول به بانک‌های این کشور وجود دارد. در دسترس بودن ارز یورو در سراسر این قاره و پیروی شبکه‌های بانکی کشورهای مختلف از سامانه‌های هم‌ساز، باعث شده تا دسترسی مالی به اقصی نقاط این قاره چندان سخت نباشد. با این وجود ما چند راه‌حل مشهور و پرکاربردی که آرام‌پرداخت به واسطه آن‌ها انتقال پول به اروپا را ممکن ساخته است در ادامه معرفی می‌کنیم.

حواله به اروپا با سوئیفت

سوئیفت برای فعالین اقتصادی و دارندگان کسب و کارهای بین‌المللی نامی آشنا است که معمولاً بخاطر در دسترس نبودن آن در ایران به دیده حسرت دیده می‌شود. اما آرام‌پرداخت نیازی نیست تا در مورد عدم دسترسی به سوئیفت نگران باشید. کافیست تا ثبت سفارش کنید و به دقت تمام اطلاعات حساب مقصد را به ما اعلام کنید. ما پس از ارزیابی سفارش و برقراری ارتباط در کمترین زمان ممکن انتقال پول را در دستور کار خواهیم داشت.

وسترن یونیون نیز در اختیار است

اگر در مقصد حساب بانکی در دسترس نیست و به بیانی دیگر گیرنده وجه، حساب بانکی ثابتی در بانک‌های اروپا ندارد، شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن با کمک وسترن یونیون، انتقال پول را انجام دهید. در این روش شما رسید وجه انتقالی را به گیرنده ارسال و به این روش پول را به دست او خواهید رساند.

حواله به اروا
انتقال پول به قاره سبز با آرام پرداخت

مانی گرام؛ انتخابی دیگر برای حواله به اروپا

سهولت و سرعت کار با مانی‌گرام، بسیاری از افراد را در سراسر جهان شگفت زده کرده است. اگر شما نیز خواهان استفاده از این سرویس مالی برای انتقال پول به اروپا هستید، آرام‌پرداخت این امکان را فراهم ساخته است. هر چند ممکن است کار با این سامانه هزینه‌های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد اما در برخی موارد کارشناسان مجموعه این روش را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×