امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
10:22
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی

با آرام‌پرداخت بدون سختی و دغدغه

ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی با توجه به مشکل ایرانیان در دسترسی به بانک‌های جهانی و سیستم‌های جهانی در زمینه تبادلات مالی، می‌تواند به یک چالش بدل شود؛ اما اگر با خدمات مجموعه صرافی آرام‌پرداخت آشنا نشده باشید! ما در آرام‌پرداخت دسته خاصی از خدمات خود را معطوف به پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی کرده و تلاش می‌کنیم تا مشکلات متقاضیان ایرانی را در این زمینه برطرف کنیم. اما چگونه در پرداخت هزینه ثبت نام باید از آرام‌پرداخت کمک گرفت؟

ثبت نام دانشگاه
هم در مراحل پذیرش و ثبت نام و هم در طول تحصیل کنارتان هستیم

ثبت سفارش کنید؛ پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی با ما

کافیست تا پس از تکمیل سایر مراحل ثبت نام خود با ما ارتباط برقرار کرده و از طریق کانال‌های تعبیه شده برای پرداخت هزینه‌های ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی اعلام نیاز کنید. پس از بررسی دقیق و صحت‌سنجی سفارش با شما ارتباط گرفته و تلاش می‌کنیم تا به دقت تمام جزئیات این پرداخت را بررسی کنیم. پس از حصول نتیجه نهایی کافیست تا معادل مبلغ مورد نیاز جهت ثبت نام را پرداخت کرده و سپس مدت زمان معینی را منتظر باشید. قطعاً این انتظار شما طولانی نبوده و پس از یک انتظار کوتاه شاهد پرداخت هزینه در پنل خود خواهید بود. نکته جالب و حائز اهمیت در این بین آن است که در بسیاری موارد این کار بدون نیاز به دخالت و انجام کاری از سوی کاربر انجام خواهد شد.

آیا در مورد آزمون‌های محدودیتی وجود دارد؟

خیر در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد. ما آماده پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی تمام مقاطع، رشته‌ها و سطوح هستیم. از آزمون‌های عمومی و تخصصی مربوط به زبان و سایر رشته‌های علمی تا آزمون‌های عملی و حضوری مستلزم مصاحبه در ورودی کالج‌ها و دانشگاه‌ها؛ هیچ فرقی نمی‌کند که شما چه آزمونی شرکت کنید. در هر صورت با رسیدن به مرحله پرداخت و نیاز به انجام این کار می‌توانید روی مجموعه آرام‌پرداخت حساب ویژه‌ای باز کنید.

ثبت نام دانشگاه
بهترین خود باشیم

چرا آرام‌پرداخت؟

در حالی که ممکن است مؤسسات مالی و صرافی‌های دیگری نیز چنین خدماتی را ارائه دهند، چرا باید آرام‌پرداخت را برای این کار انتخاب کرد؟

  • این مجموعه با به‌کارگیری یک تیم حرفه‌ای و با تعداد نفرات بالا توانسته یک پشتیبانی قوی و مداوم را ایجاد کند. این یعنی شما در تمام طول هفته و در تمام ساعات دسترسی مناسبی جهت ثبت سفارش داشته و از این نظر با هیچ محدودیتی روبرو نیستید.
  • ارائه دقیق اطلاعات پرداخت یک مزیت بسیار مهم دیگر است. در حالی که سایرین ممکن است نتوانند به علل مختلفی اطلاعات پرداخت را در اختیار شما قرار دهند ما این کار را انجام خواهیم داد. در برخی از برهه‌های ثبت‌نام یا در آینده نیاز است تا اطلاعات پرداخت خود را به مراجع رسمی برگزار کننده آزمون ارائه کنید.
  • امنیت و سرعت، دو چاشنی مهم در تمام خدمات این مجموعه که در پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون‌های بین‌المللی نیز حفظ شده‌اند. با انتخاب آرام‌پرداخت نیازی نیست تا در مورد امنیت پول خود نگران بوده و یا نگران منقضی شدن پروسه ثبت نام خود باشید. به محض اتمام پروسه ثبت سفارش و صحت‌سنجی، پرداخت‌های مد نظر انجام خواهند شد.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

  1. سلام من یک دانشجوی کشور استرالیا هستم می خواستم مطئن شم می تونم هزینه های ثبت نام رو انجام بدم؟

×