امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
05:50
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

تکمیل فرم درخواست ویزا

تکمیل فرم درخواست ویزا در همراهی با آرام‌پرداخت

در گذشته معمولاً از پروسه پیگیری امور اداری به عنوان کاغذبازی یاد می‌شد و در حال حاضر نیز همچنان همان پروسه پابرجاست اما با این تفاوت که با حرکت جهان به سمت سیستم‌های الکترونیک و اینترنتی، جنس این کاغذبازی عوض شده است. امروزه جای فرم‌های کاغذی را فرم‌های الکترونیکی گرفته است که تکمیل هر کدام از آن‌ها، نیازمند شناخت کافی و سپری کردن مراحل مختلفی است. یکی از مراحل انتهایی تکمیل فرم درخواست ویزا ، فارغ از نوع ویزا و کشوری که برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید، پرداخت هزینه‌های فرم است. این ممکن است در قالب‌های مختلف و در مراحل مختلفی از اعلام درخواست روی دهد اما در نهایت، تکمیل فرم درخواست ویزا و تأیید آن مستلزم پرداخت وجوه مختلفی است. اما آیا ایرانیان برای تکمیل فرم درخواست ویزا و پرداخت این وجوده با هیچ مانعی روبرو نیستند؟ بله با موانع و چالش‌های مختلفی روبرو هستند.

تکمیل فرم ویزا
تبدیل فرم های کاغذی به سمت سیستم های الکترونیکی

چالشی که پیش روی ایرانیان است

دو عامل باعث شده تا ایرانیان در تکمیل فرم درخواست ویزای خود، آنجا که نیاز به انجام پرداخت‌هاست، به مشکل بر خورده و در عمل کار آن‌ها ناتمام بماند. عامل اول وجود تحریم‌های پولی و بانکی است که باعث شد کارت‌های شتاب ایرانی برای انجام پرداخت‌های بین‌الملل مناسب نباشند. عامل دوم نیز سوای تحریم‌ها، عدم سرویس‌دهی بانک‌های جهانی به مشتریان ایرانی است. این دو عامل باعث شده تا انجام پرداخت‌ها و تکمیل فرم درخواست ویزا به یک چالش برای ایرانیان بدل شود. اما آیا این چالش راه حلی دارد؟ با آرام‌پرداخت بله!

آرام‌پرداخت برای عبور از هر چالش مالی کنار شماست

ما آماده خدمت رسانی به شما در این زمینه هستیم. فرآیند کار بدین شکل است که شما از طریق کانال‌های تعبیه شده ثبت سفارش کرده و در این مورد اعلام نیاز می‌کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان مجموعه آرام‌پرداخت ، ضمن صحت‌سنجی ابعاد مختلف سفارش با شما ارتباط برقرار می‌کنند تا هماهنگی‌های دقیقی در مورد زمان پرداخت، محل پرداخت و نحوه پرداخت انجام شود. پس از تأیید این مراحل کافیست تا معادل ریالی هزینه مورد نیاز برای تکمیل فرم درخواست ویزا را پرداخت کنید. پس از این پرداخت انجام خواهد شد. اما این پایان راه نیست

تکمیل فرم ویزا
درگیر فرمهای ویزا نشوید و به کشور مورد نظرتان تمرکز کنید

پشتیبانی دقیق و کامل در طول تکمیل فرم درخواست ویزا

پس از پرداخت ما اطلاعات دقیق پرداخت را در اختیار شما قرار داده و نه تنها آماده خدمت‌رسانی در پرداخت‌های بعدی مورد نیاز برای فرم هستیم، بلکه هرگاه نیاز باشد می‌توانید اطلاعات پرداخت خود را از ما دریافت کنید. در بسیاری از موارد ممکن است در بخش مصاحبه حضوری به اطلاعات پرداخت و ریز آن نیاز داشته باشید. اصلاً در این مورد جای نگرانی نیست. ما معتقدیم انجام یک سفارش پایان رابطه ما و شما نیست؛ بلکه این یک آغاز برای همکاری بلندمدت و مداوم است. ما در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات و پشتیبانی در قبال سفارش‌های مختلف هستیم.

چرا آرام‌پرداخت؟

  • ما با کمترین نرخ کارمزد کنار شما هستیم زیرا معتقدیم صرفه مالی تنها بخشی از اهداف یک کسب و کار است. اعتماد شما برای ما بسیار بیش از پول ارزشمند است.
  • پرداخت‌های انجام شده از سوی آرام‌پرداخت کاملاً امن بوده و از این منظر که قابل پیگیری هستند، کوچکترین نقص یا مشکلی ندارند.
  • مدت زمان ارائه خدمات به علت تعدد کارشناسان و کارکنان، بسیار متمایز است.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×