امروز: 
آرام پرداخت
2021-10-21
06:31
نرخ لحظه ای ارز: 
دلار آمریکا/0/تومان
یورو/0/تومان
دلار کانادا/0/تومان
یوان چین0/تومان
لیر ترکیه/0تومان
درام ارمنستان/0تومان
بات تایلند/0/تومان
نرخ سکه: 
بهار آزادی / 0/ تومان
سکه امامی/ 0/ تومان
نیم سکه / 0/ تومان
ربع سکه/ 0/ تومان
نرخ طلا: 
انس طلا / 0دلار
مثقال طلا / 0تومان
طلا 18 / 0 تومان
سایر مبادلات: 
نفت برنت / 0
بورس/ 0

ارسال پول به ایران

تونل مالی مستقیم بین ایران و جهان

توجه ویژه آرام‌پرداخت نسبت به شهروندان ساکن ایران و برطرف ساختن نیازهای ارزی و ریالی آن‌ها، باعث نشده تا از ایرانیان ساکن از خارج کشور نیز غافل شویم. آرام‌پرداخت در شاخه متفاوتی از خدمات خود، آماده خدما‌رسانی به ایرانیان ساکن از خارج کشور است. به هر شکل و تحت هر شرایطی که در خارج کشور ساکن هستید، اقامت موقت، دائمی، کاری، تحصیلی یا حتی سفر توریستی، آرام‌پرداخت در انتقال پول به ایران کنار شماست. به همانگونه که انتقال پول از ایران به اقصی نقاط جهان با همیاری آرام‌پرداخت کاری ساده و روتین محسوب می‌شود، ارسال پول به ایران نیز در همیاری با آرام‌پرداخت اصلاً سخت نیست. این در حالی است که اگر خودتان مستقیماً درگیر در پروسه‌های پولی و مالی ارسال پول به ایران شوید، متوجه خواهید شد که این کار چندان ساده نیست.

ارسال پول به ایران
با آرام پرداخت ارسال پول به ایران ساده تر از همیشه

ارسال پول به ایران و چالش‌های رایج

در حالی که بسیاری از خدمات‌دهندگان این عرصه تنها در زمینه انتقال پول از ایران به خارج از کشور فعالیت دارند، آرام‌پرداخت نگاهی ویژه به ارسال پول به ایران دارد. انتقال پول به ایران، مانند ارسال از آن، با چالش‌های زیادی همراه است از جمله تحریم‌های پولی و ارزی، نبود شعب بانک‌های معروف جهانی مانند وسترن یونیون در ایران و ناکارآمدی سیستم‌های مسترکارت، ویزا، پی.پال یا حتی مانی‌گرام در ایران. این دست چالش‌ها باعث شد تا ما در شاخه‌ای دیگر از خدمات خود نگاهی به این حیطه نیز داشته باشیم.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

  • مهاجران: بسیاری از مهاجران، به‌خصوص افرادی که در مهاجرت کاری به سر می‌برند، نیاز دارند تا بخشی از درآمد خود را به ایران بفرستند. ما در انتقال پول به ایران در کنار این دست مشتریان هستیم.
  • کسب‌وکارهایی با مشتریان خارجی: گاهی اوقات مشتریان آرام‌پرداخت ساکن ایران هستند اما در عین حال به این شاخه از خدمات مجموعه نیاز دارند. این قبیل کاربران مشتریانی در خارج از کشور دارند و به همین علت نیاز است تا به طریق مناسبی وجوه پرداختی آن‌ها را به شکلی دریافت، به تومان تبدیل و در ایران برداشت کنند.
  • فریلنسرها: برخی از فریلنسرها یا به بیانی دیگر افرادی که در پروسه دورکاری برای کارفرمایان خارجی کار می‌کنند، نیاز دارند تا به طریقی دستمزد خود را در دریافت کنند. آرام‌پرداخت در این راستا نیز خدمات متنوعی دارد.

هر چند اغلب مشتریان ما در یکی از دسته‌های فوق جای دارند، اما در صورت داشتن شرایطی متمایز و نیازمند به توضیح بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خدمات بانک وسترن یونیون در ایران
وسترن یونیون یکی از انتخاب‌های آرام پرداخت برای جابجایی پول است

روش‌های آرام‌پرداخت برای ارسال پول به ایران

همانطور که در بخش پیشین متوجه شدید، مشتریانی که نیازمند به ارسال پول به ایران هستند، دو دسته بوده و بخشی در ایران و بخشی دیگر از خارج از کشور ساکن هستند. در هر دو صورت شما دو راه برای همگامی با آرام‌پرداخت در دسترس دارید. در گام اول می‌توانید یک حساب کاربری دائمی و به منظور همکاری بلندمدت در مجموعه ما افتتاح کنید. بدیهی است که روش اخیر مناسب افرادی است که پیوسته نیازمند ارسال پول به ایران یا دریافت پول در ایران هستند.

در روش دیگری نیز شما می‌توانید به شکل موردی ثبت سفارش کرده و بدون رابطه مستقیم با کیف پول‌های ما، در مدت زمان معین برابر ریالی وجه خود را در یک حساب مشخص، در یک بانک ایرانی دریافت کنید. برای اطلاع از توضیحات بیشتر، می‌توانید با ما ارتباط برقرار کرده و به طور رایگان در این مورد مشاوره لازم را کسب کنید.

با نظرات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارائه هر چه بهتر خدماتمان یاری کنید...

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به عنوان یک کاربر مهمان.

*

code

×